Turbox çok mu kötü?

Hocam ama bilgisayarım inanılmaz kötü.Bilgisayarım:
1. 3 gb ram.
2. amd 4300/4500 HD series ekran kartı.
3. amd athlon x2 245 procesesor.
4. Windows 10 Pro.

Itachi'nin önerdiği sistem Valorant için ideal. Öte yandan, dediğim bölüme konu açarsan, bir kaç kişi daha yardımcı olacaktır.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım çok kötü. Hepsiburada'dan bilgisayar fiyatlarına bakarken bu ucuz Turbox'u gördüm. Çok ucuzdu, araştırdım sistemi gayet iyiydi. Fakat FreeDOS'du ben de kurarım Windows 8.1 dedim. Sonra Turbox ile ilgili konulara bakmaya başladım. Herkes Turbox'u yerin dibine gömmüş. Turbox şöyle kötü böyle kötü almayın. Benim de bütçem çok kısıtlı, 1.500 TL bir bütçem var. Ayrıca tek oynamak istediğim oyun Valorant. Turbox almayı düşünüyorum çünkü bütçeme en uygun gördüğüm PC Turbox. Turbox gerçekten de o kadar mı kötü? Kaç yıl kullanabilirim? Oyun için iyi mi?

Dikkat çekip tutulması için açılan bir konu sosyal de takılan herkes Turbox nedir ne değildir bilir arkadaşa prim vermeyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kötü.

Ayrıca 12 yaşında olduğunuzu belirtmişsiniz ama hakkında kısmına 20 yazmışsınız moderatörlere ulaşarak düzeltebilirsiniz,yanlış anlaşılmalara yol açabilir.
Hocam Technopat yaş sınırı 13 değil mi?
Itachi'nin önerdiği sistem Valorant için ideal. Öte yandan, dediğim bölüme konu açarsan, bir kaç kişi daha yardımcı olacaktır.
Hocam tamam da 12 yaşındayım ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Çok kötü.

Hocam Crucial RAM'lerden se CL değeri düşük olanı alması daha mantıklı bence. Ayrıca mümkünse ikinci el temiz B350 anakart baksın OC yapabilir bu sayede.

Dikkat çekip tutulması için açılan bir konu sosyal de takılan herkes Turbox nedir ne değildir bilir arkadaşa prim vermeyelim.
Hocam hayatımda hiç bilgisayar almadım toplamadım.Böyle şeyleri fazla bilmiyorum.Bütçeme uygun gördüm.Sonra herkes kötü falan diyince.Gerçekten de öylemi hiç mi alınmaz? Diye konu açmak istedim öğrenmek için.Hem zaten konu tutulunca ne oluyor? Ödül ya da puan mı veriyolar?

Yeni konular

Geri
Yukarı