Turbox ekran kartı mı?

Maalesef orası öyle. Bunları bayağı büyük bir müşteri kitlesi var %99'u hayatında Technopat'ı bile duymamıştı örneğin.

Büyük ihtimalle mining'den çıkma 580'leri topladılar Çin'den, üzerlerine kendi etiketlerini koyup sıfır diye satıyorlar. Bunlardan alan kişi zaten sorgulamaz.
Bunu görüp alacak kişi olmaz daha çok güçlü i7 işlemcili Turbox içerisinde darboğazlı darboğazlı oynar alan kişi.

Beyler Instagram'da karşıma çıktı bu Turbox RX 580 diye bunlar i7 1.nesilli PC satan üç kağıtçılar değil miydi bir de ekran kartı yapmışlar çok şaşırdım acaba bir ASUS MSI Gigabyte gibi mi çok merak ettim gece gece (alacağımda değil yanlış anlamayın)

Eki Görüntüle 628345

Kutusu çok komik ya o nasıl bir kutudur arkadaş oyuncak kutusundan farkı yok.

Bu kısımdan emin oldum artık. Ağır yük dediği kesin 3 yıl boyunca bitcoin kazmaktır. Kendisini bu sürede ancak kanıtladıysa satışa uygun hale gelmiştir. 😄

Screenshot_3.png

Bu kısımdan emin oldum artık. Ağır yük dediği kesin 3 yıl boyunca Bitcoin kazmaktır. Kendisini bu sürede ancak kanıtladıysa satışa uygun hale gelmiştir. 😄

Eki Görüntüle 628370

Gece güldürdünya Allah'da seni güldürsün minig lidir bunlar zaten Turbox öyle para kazanip kartin hasati cikinca satiyordur.

Geri
Yukarı