Turbox marka ekran kartı alınır mı?

Computer Monster

Centipat
Merhabalar internette GTX 750 Ti araken gözüme turbox GTX 750 Ti 4 GB GDDR5 ekran kartı çarptı cidden çok şaşırdım sadece 2 GB modeli var sanıyordum sizce gercek mi aynı performansı verir mi? Turbox GTX750TI GDDR5 4GB 128BIT Ekran Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor.
Bu fiyata neden GTX 750 Ti alacaksın derseniz darboğaz olmaması için.
Quad serisi işlemci almayı planlıyorum LGA 775 pin anakart var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır alınmaz, o kartın ederi 300-350 TL'den yukarısı değil. Elinizdeki parçaların marka ve modellerini yazabilir misiniz? Özellike PSU'nun marka ve modeli çok önemli.

Yüksek ihtimal Fake GPU. Almayın. Turbox pişmanlıktır. O markanın namını bilmeyen kalmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar internette GTX 750 Ti araken gözüme turbox GTX 750 Ti 4 GB GDDR5 ekran kartı çarptı cidden çok şaşırdım sadece 2 GB modeli var sanıyordum sizce gercek mi aynı performansı verir mi? Turbox GTX750TI GDDR5 4GB 128BIT Ekran Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor.
Bu fiyata neden GTX 750 Ti alacaksın derseniz darboğaz olmaması için.
Quad serisi işlemci almayı planlıyorum LGA 775 pin anakart var.
TurboX pişmanlıktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı