Çözüldü Turbox marka ekran kartı alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yalcin663

Centipat
Turbox kalitesiz bir çöptür. 2. Seçeneğe yönelmenizi tavsiye ediyorum. Soğutma olarak daha iyi olduğu için ve ileride sorun çıkarmayacağı için. Turbox alırsanız 2-3 sene içinde fanların çöp olma ihtimali var.
Aslında kalitesiz çöp değil çöplerin en çöpü olduğu için çöplerin en iyisidir.

Turbox sakız bile üretse almayın. Konu sahibinin bütçesi ve sistem özellikleri nedir? Sıfır RX 550 var bu paraya.

Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum, 2. seçeneğe yöneleceğim. Peki neden Turbox markası bu kadar kötü, neyi yapamıyor?
Genel amaçları bilgisayardan anlamayan yaşlı-çocuk kitleyi ışıklı bilgisayarlar ile ''cezbetmek'' olan bir firmadır.

Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum, 2. seçeneğe yöneleceğim. Peki neden Turbox markası bu kadar kötü, neyi yapamıyor?
Onu da almamalısın. Adamlar 275 liralık kartı 550 liraya satıyor Allah Allah ya. Turbox konuusna gelecek olursam. Malzeme kalitesi çok kötü bir marka. Ayrıca sıfır şekilde GTX 750 veya Ti modeli üretilmesi imkansız.

Geri
Yukarı