Turbox GTX 750 alınır mı?

Biliyorum 2. el temizleyip sıfır diye satıyorlar ama bu en ucuzu annem de alalım diyor. Turbox'u biliyorum kötü marka ama en azından 2. el garanti veriyorlar.

Neden alınmasın?
Benim de Turbox PC şu anda ve gayet memnunum. Neden kötü marka dediklerini anlatayım: Turbox malları dayanıksızdır bir darbe geldiğinde dayanamaz ömrünü yitirir, 2 sene sonra donanımsal sorunlar çıkmaya başlıyor ve donanımların bazılarını değişmen gerekiyor örneğin SSD... Ve o tarz sorunlar var.

Dalga mı geçiyorsunuz? Ciddi iseniz alın ama sonra "Turbox GT 750 10 FPS veya hızlı bozuldu" diye konu açarsanız ben cevap vermeyeceğim.

Aynen :D Turbox'un ürünleri tam C4.

10 FPS vermesi için çok kötü olması lazım sistemin. Benim de Turbox 2 yıldır kullanıyorum hayatta 10 FPS veya düşük FPS almadım. CS:GO'da 300 FPS veriyor bazı haritalarda hatta map yüklenirken 800 ile 1000 arası bile çıkıyor FPS.
Hocam benim çöp bir ekran kartım var o da Intel HD 3000. Turbox isterseniz 3080 modelini alın HD 3000'i geçemez çünkü kartları ölü.

Kullandınız da mı biliyorsunuz?
Oradan buradan duyup kötü marka demeyin kullandınız da mı biliyorsunuz arkadaşlar?

@@vlymn Dediğim gibi bu yüzden kötü marka olarak biliniyor eğer durumunuz varsa arıza yaparsa değiştirebilirsiniz veya teknik servise götürebilirsiniz dediğim gibi 2 yıl boyunca huzur ile kullanabilirsiniz.

Hatırlamıyorum.

Nasıl hatırlamıyorsunuz? Neyse. Yakın zamanda pişman olmamanız dileğiyle.

Geri
Yukarı