Turbox GTX 750'ye 300W PSU yeterli mi?

Bu ekran kartlarından hangisi 300W PSU'ya sorun çıkartmama şartıyla daha iyi acaba? (sorun çıkartmaz diye düşünüyorum ikisi de, eğer ki çıkarabilecekse uyarın. Sevinirim.)
Ne olur başka ekran kartı önermeyin, sadece cevap verin. Teşekkürler şimdiden.

300W PSU ile GTX 750'yi kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Ve kesinlikle GTX 750'yi tercih et.

300W PSU ile GTX 750'yi kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Ve kesinlikle GTX 750'yi tercih et.
Günlük tarayıcıda mı gezdiniz yoksa uygulama, oyun vs. de kullandınız mı acaba?

Ayrıca sizde mi Turbox'dan aldınız acaba, yoksa farklı bir versiyonu muydu GTX 750'nin?

Günlük tarayıcıda mı gezdiniz yoksa uygulama, oyun vs. de kullandınız mı acaba?

Ayrıca sizde mi Turbox'dan aldınız acaba, yoksa farklı bir versiyonu muydu GTX 750'nin?

Ben de Turbox kart aldım ön yargı ile aldım ama bende hiçbir sorun yaşanmadı. Bu fiyata gayet güzel performans aldım oyun da oynadım tarayıcı da da gezdim çok ufak o.c denemesi de yaptım. Benim de tercih etmem sebebim F/P ve düşük güç tüketimi olmasıydı. Ben memnun kaldım açıkçası. Şu an kullanmıyorum ama yaklaşık 5-6 ay kullandım.

Bu ekran kartlarından hangisi 300W PSU'ya sorun çıkartmama şartıyla daha iyi acaba? (sorun çıkartmaz diye düşünüyorum ikisi de, eğer ki çıkarabilecekse uyarın. Sevinirim.)
ne olur başka ekran kartı önermeyin, sadece cevap verin. Teşekkürler şimdiden.

Yeterlidir. 750çok daha iyi.

Acaba bu site güvenli midir sizce, ayrıca hangi RX460 daha iyi? ( 1. Tabii ki de daha iyi gibi gözüküyor ama emin olayım dedim.)

İlk ürün. 2.el ürünleri alıp satıyorlar bu siteye ne kadar güvenilir orası size kalmış.

Geri
Yukarı