Turbox kasaya HD6350 takmak

EnoMan

Centipat

Sahip olduğum PC yukarıda. Teknik bilgim olmadığı için işlemciye dar boğaz yapar mı vs. bilmiyorum bu yüzden sizlere sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim veya başka ekran kartları da önerebilirsiniz :)

Şimdiden teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...austu-1gb-hd-6350-ekran-karti-823698518/detay bu da almayı düşündüğüm ekran kartı.

Düşük profil bir ekran kartını besler islemciniz. Suan ikinci el piyasasini bilmedigim icin bilen arkadaslar butcenize gore daha iyi bir ekran kartı önerebilir. Acele etmeyin derim.

Son düzenleme:
Yanlış bilgilendirme
i5 540M ile HD 6350 stabil çalışacaktır.

Düşük profil bir ekran kartını besler islemciniz. Şu an ikinci el piyasasini bilmedigim icin bilen arkadaslar butcenize gore daha iyi bir ekran kartı önerebilir. Acele etmeyin derim.

Umarım Ciddi değilsiniz, @EnoMan'in bahsettiği PC'de Mobile işlemci var.
Bu durumda Turbox , laptop anakartı kullanmış her zamanki gibi.
Yani o sisteme ekran kartını normal yollarla takamazsınız.
eGPU yöntemini kullanabilirsiniz ,ancak astarı yüzünü geçecektir .

Umarım Ciddi değilsiniz, @EnoMan'in bahsettiği PC'de Mobile işlemci var.
Bu durumda Turbox, laptop anakartı kullanmış her zamanki gibi.
Yani o sisteme ekran kartını normal yollarla takamazsınız.
eGPU yöntemini kullanabilirsiniz ,ancak astarı yüzünü geçecektir.
Umarım siz ciddisinizdir, o cihazlarda mobil işlemci bile olsa anakartlarında PCI-e girişi bulunmakta köprü yoluyla ve anakart M-ATX.

Sahip olduğum PC yukarıda. Teknik bilgim olmadığı için işlemciye darboğaz yapar mı vs. bilmiyorum bu yüzden sizlere sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim veya başka ekran kartları da önerebilirsiniz :)

Şimdiden teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...austu-1gb-hd-6350-ekran-karti-823698518/detay bu da almayı düşündüğüm ekran kartı.
Kart uyumlu da GT 210 gücündeki bir kartı alıp da ne yapacaksınız onu anlamadım. Oyun için alıyorsan o kart zaten oyun için değil. Daha güçlü kartlar bak ya da hiç kart almadan devam et derim.

1590848436058.png

Anakartın üzerinde görebilirsiniz girişi hadi onu geçtim HM55 Express çipinde MXM desteği olan dizüstü cihazlarda bulunuyor yani o anakart üzerindeki çıkışı bir MXM gibi düşünebilirsin @AntonVanko .

Geri
Yukarı