Turbox mi İzoly mi daha kötü?

Hangisi daha çöp?

• İzoly

• Turbox

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
1700 1800 liraya pc alıyosun bi zahmet bazı kötülükleri olacak.Ayrıca herkesin bi pc için 4k 5k verecek parası yok.Fiyatına göre ideal performans sağlayan bir marka izoly
Akıl sağlığını kaybet.

1700 1800 liraya pc alıyosun bi zahmet bazı kötülükleri olacak.Ayrıca herkesin bi pc için 4k 5k verecek parası yok.Fiyatına göre ideal performans sağlayan bir marka izoly
Hocam 100 TL alacağın işlemciyi, 400 Tl'ye bulacağın ekran kartını 1800 Tl'ye satın almaya razıysan git al, o sattıkları sistemler zaten o paraları hak etmiyor. Eski nesil bir sistem alıyorsun, üstüne ekstra para veriyorsun. Birde sağda solda her oyunu açar diye pazarlıyorlar... tabi adamlar sözün eri, en azından açıyor, oynatmıyor. Bu sistemleri birazcık araştırma kendine toplayabilirsin.

Kardeşim nankörsünüz nankör. Adamlar ışıklı mışıklı canavar gaming bilgisayarları hurda fiyatına satıyor ama siz kötülüyorsunuz. Yazıklar olsun(!)
Sen bi o bilgisayarları yaparken kullandıkları parçaların kaç yılında çıktıklarına bak da öyle konuş.

Kardeşim nankörsünüz nankör. Adamlar ışıklı mışıklı canavar gaming bilgisayarları hurda fiyatına satıyor ama siz kötülüyorsunuz. Yazıklar olsun(!)
Sen bi o bilgisayarları yaparken kullandıkları parçaların kaç yılında çıktıklarına bak da öyle konuş.

Son düzenleme:
Ürünlerin kaliteli olmadığını emin olun alanlarda biliyor. Ama Türkiye'de çoğu aile çocuklarını kıramadığı için hiçbir şey almamaktansa en uygununu tercih ediyor. Işıklı olması sizin için eğlence kaynağı olabilir ama birçok çocuğun hayallerini süslüyor. Kısacası bence bu markalar ile yapılan mizahlara gülmüyorum. Eleştirileride kırıcı buluyorum. Bu bilgisayarlara sahip olan kullanıcılar yorumlarını okuyup şevkleri kırılıyor.

20 Yıllık bilgisayarlarla bu gibi konulara gelip bu markalar hakkında ileri geri konuşanlara daha çok üzülüyorum. Hatta çoğunun bilgisayarı bile yok telefondan bu markalar üzerinden komiklik falan yapıyor.

NOT: Bu yazdıklarımdan bu marka ürünlere sahip olduğumu düşünecekler olacaktır. Hiçbir zaman bu iki markanın ürünlerini kullanmadım.

Izoly vs Turbox: Çöplerin Savaşı

Turbox daha kötüdür. Çünkü Izoly pislikleri topluyor, Turbox kendi pisliyor.

Sen bir o bilgisayarları yaparken kullandıkları parçaların kaç yılında çıktıklarına bak da öyle konuş.

Sen bir o bilgisayarları yaparken kullandıkları parçaların kaç yılında çıktıklarına bak da öyle konuş.

İroni yapmış. "(!)" bunu gördüğün zaman söylenen hiçbir şeyi ciddiye alma.

Ürünlerin kaliteli olmadığını emin olun alanlarda biliyor. Ama Türkiye'de çoğu aile çocuklarını kıramadığı için hiçbir şey almamaktansa en uygununu tercih ediyor. Işıklı olması sizin için eğlence kaynağı olabilir ama birçok çocuğun hayallerini süslüyor. Kısacası bence bu markalar ile yapılan mizahlara gülmüyorum. Eleştirileride kırıcı buluyorum. Bu bilgisayarlara sahip olan kullanıcılar yorumlarını okuyup şevkleri kırılıyor.

20 yıllık bilgisayarlarla bu gibi konulara gelip bu markalar hakkında ileri geri konuşanlara daha çok üzülüyorum. Hatta çoğunun bilgisayarı bile yok telefondan bu markalar üzerinden komiklik falan yapıyor.

Not: Bu yazdıklarımdan bu marka ürünlere sahip olduğumu düşünecekler olacaktır. Hiçbir zaman bu iki markanın ürünlerini kullanmadım.

Boşuna para dökmelerinden iyidir. Buraları okusunlar da saçma sapan markalara para kaptırmasınlar. Önceden alan da kazık yediğinin farkına varsın, araştırmadan almasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı