Turbox PC alınır mı?

Ürü.

Hocam bakın arkadaşlarımda baksınlar Turbox'tan çok iyidir değerlendirin derim.

Ürün çok güzel fakat bütçe beni aşar monitor de almam lazım etti 2000 klavye masue etti 2100 çok hocam eğer satılmazsa alırım teşekkür ederim.
İkinci el serbestse güzel bir sistem toplayabilirsin. Bu arada kimse kimsenin bütçesine vesaire hakaret edemez.
İkinci el sadece hazır kasa ise 1400 tl ye kadar önerilerinizi bekliyorum alacağım bilgisayarı sizler belirleyeceksiniz

Beyler masaüstü PC'ler çok pahalı Turbox çok uygun. İşlemcisi eski ekran kartı falan bana hakaret etmeyin, evet çok kötülüyorlar ama 2 yıldır kullanıyorum ilik diyenlerde var. Benim bütçem hepsi bir arada 1500 TL monitör + klavye +mouse +kasa Full hazır.
Aslında kaliteli sistem almayı çok isterim hem de çok fakat virüstende kaynaklı ve öğrenciyim hiç şahsi bilgisayarım olmadı. Ben böyle PUBG mobili emulatör olarak oynasam yeter, CS:GO'yu kasmadan çalıştırsa yeter. Yani lütfen hakaret etmeyin.
Bütçen bu olabilir buna kimse hakaret etmemeli. Daha fazla para biriktirme inkanın yoksa bile bence Turbox denen marka alınmaz. O bütçe ile 2. elden parçaları toplaman çok daha iyi olur. Zaten Turbox sistemlerde kullanılan sistemlerin çoğunda da sıfır parçalar yok.

Bütçen bu olabilir buna kimse hakaret etmemeli. Daha fazla para biriktirme inkanın yoksa bile bence Turbox denen marka alınmaz. O bütçe ile 2. elden parçaları toplaman çok daha iyi olur. Zaten Turbox sistemlerde kullanılan sistemlerin çoğunda da sıfır parçalar yok.

Parça toplanır ama hepsini bir araya getirmek zor benim için yani ilk deneyimim olacak hiç PC toplamadım olmadıda o yüzden hazır tak çalıştır istiyorum 2. el parça toplamak mantıklı ama yani sağ ol üstadım.

Ürü.

Ürün çok güzel fakat bütçe beni aşar monitor de almam lazım etti 2000 klavye masue etti 2100 çok hocam eğer satılmazsa alırım teşekkür ederim.

İkinci el sadece hazır kasa ise 1400 tl ye kadar önerilerinizi bekliyorum alacağım bilgisayarı sizler belirleyeceksiniz
Bence pazarlık yapmayı deneyin hocam. 1600 altına iner tahminimce.

Peki teşekkür ederim aslında CS:GO'yu hemen oynamayacağım ilk başta mobil oyunları oynayacağım acaba bu kasaya biraz kullanıp daha iyi bir işlemci taksam olur mu yoksa direkt 2. el mi diyorsunuz teşekkür ederim.

Hayır sevgili yoldaş kesinlikle öyle bir hataya düşme, kullandıkları PSU watt değeri anakart modeli vb. özellikleri belli değil upgrade edemeyebilirsiniz dolayısıyla biraz daha para ayırıp 2.el GT 1030 toplayabilirsiniz. Sabredin burda size yardımcı olmaya çalışanlara kulak verin pişman olmayacaksınız çevremde o illeti kullanan bulunuyor. Hayırlı bayramlar.

Parça toplanır ama hepsini bir araya getirmek zor benim için yani ilk deneyimim olacak hiç PC toplamadım olmadıda o yüzden hazır tak çalıştır istiyorum 2. el parça toplamak mantıklı ama yani sağ ol üstadım.

Hepsini bir araya getirmesi oldukça basit yeter ki gözünde büyütme. YouTube'dan bakarak bunu halledebilirsin.

Geri
Yukarı