Turbox PC alınır mı?

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler masaüstü PC'ler çok pahalı Turbox çok uygun. İşlemcisi eski ekran kartı falan bana hakaret etmeyin, evet çok kötülüyorlar ama 2 yıldır kullanıyorum ilik diyenlerde var. Benim bütçem hepsi bir arada 1500 TL monitör + klavye +mouse +kasa Full hazır.
Aslında kaliteli sistem almayı çok isterim hem de çok fakat virüstende kaynaklı ve öğrenciyim hiç şahsi bilgisayarım olmadı. Ben böyle PUBG mobili emulatör olarak oynasam yeter, CS:GO'yu kasmadan çalıştırsa yeter. Yani lütfen hakaret etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler masaüstü PC'ler çok pahalı Turbox çok uygun. İşlemcisi eski ekran kartı falan bana hakaret etmeyin, evet çok kötülüyorlar ama 2 yıldır kullanıyorum ilik diyenlerde var. Benim bütçem hepsi bir arada 1500 TL monitör + klavye +mouse +kasa Full hazır.
Aslında kaliteli sistem almayı çok isterim hem de çok fakat virüstende kaynaklı ve öğrenciyim hiç şahsi bilgisayarım olmadı. Ben böyle PUBG mobili emulatör olarak oynasam yeter, CS:GO'yu kasmadan çalıştırsa yeter. Yani lütfen hakaret etmeyin.

Bence bütceni biraz daha arttır. Bu benim tavsiyem yine de sen bilirsin.

i5 650 ve GT 730 takıyorlar direk uyduruk parçaları da anakart PSU vb. takipucuz diye kakalıyorlar fiyat sizi aldatmasın. 2.el sistemlere yönelin lütfen R7 240 CS:GO gibi oyunlarda işinizi görecektir.

Peki teşekkür ederim aslında CS:GO'yu hemen oynamayacağım ilk başta mobil oyunları oynayacağım acaba bu kasaya biraz kullanıp daha iyi bir işlemci taksam olur mu yoksa direkt 2. el mi diyorsunuz teşekkür ederim.

Alma hocam bekle parana yazık. İkinci el bilindik markalar al daha hayırlıdır.

Geri
Yukarı