Turbox Sistem Rezaleti

Sistemi çöpe atın çöpün işine yarar en azından, parasına yazık ya cidden bilgisayar gibi birşey alırken hiç mi araştırma yapaları gelmiyor 1 benchmark ile geçiniyorlar.. Bu arada evet arkadaşa bozuk işlemci göndermişler ekran kartı da yağlanmamış zeytin yağı ile yıkanması gerek(!)
Hemen yağlıyorum dediğiniz iyi oldu (!)

Çöpe atsan çöp kabul etmez o derece. Bazuka atın sisteme iyi gelir belki.
1-1-Ka-t-RPG-7-Bazuka-Silah-Modeli-Oyuncaklar-El-Yap-m-3D-DIY-Malzeme.jpg_q50.jpg

Bir tanıdık gidip CS:GO için bu sistemi almış.

Sonra oyuna girince oyun aşırı derecede kasınca bana nasıl garantiye veririm sistem bozuk gelmiş falan dedi. O kadar onunla oyun oynanmaz dedim yine de i7 çok rahat oynatır testleri var falan diyor. Attığı test de bu :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an kendisini ikna edemedim herhalde garantiye verecek ama bir sonuç alamayacağı kesin gibi. Bu sistemin CS:GO oynatması için ne yapalım sizce?
Ya da doğrudan çöpe atın derseniz o da olur :D.

Nasıl ya bu sistem Cyberpunk 2077'i kaldırır diye biliyorum ben? Allah Allah çok garip.

Merhaba, merhaba. Yanlış anlamazsınız umarım :d tam olarak bilgisayarlardan anlamadığım için soruyorum, bu bilgisayar neden kötü? Kullanılan parçalar kalitesiz ya da eski sürümlerden falan mı?

Keşke almadan önce söyleseymişsiniz. i3-10100, i7-620LM' den kat kat daha güçlü bir işlemci. Intel C2D bilgisayarım bile very low ayarlarda 1000+ FPS (Bu biraz abartı olabilir.) veriyor. Ayrıca ekran kartı yok.
1 milyon fps falan veriyordur yanlış yazmışsın. Şaka bir yana maksimum 300 fps diye hatırlıyorum CS:GO.

Yeni konular

Geri
Yukarı