Turbox soğutucu nasıl çıkarılır?

Arda_Tasdemir

Decapat
Daha fazla  
Benim modelini bilmedigim ama markasini cok iyi bildigim bir soğutucu var. Bu nasıl çıkartılır?

Bu arada fotoğraf çekerken fark ettim modeli yazıyormuş.

16941933738843967660333131811712.jpg

Nasıl geri eski haline geleceğini sen bileceksin. Fanı yana yatırıp işlemciyi oradan almayı nasıl başardın bilmiyorum ve işlemciyi diğer yere nereye takmaya çalıştığını da anlamadım. Muhtemelen işlemciyi oturtamamışın ama dikkat et sakın pinlerini yamultma. Ayrıca no signal hatası işlemciden değil kablodan veya monitörden olabilir. Birçok şeyden olabilir işlemciyi sökmek yapılacak en son şeylerden birisi.

AA pardon islemci demişim RAM sokmeye calistim ve soğutucu su an niraz kuvvet uygulayarak saga dogru 10 derece yatırabiliyorum sonra eski haline donuyor.

AA pardon islemci demişim RAM sokmeye calistim ve soğutucu su an niraz kuvvet uygulayarak saga dogru 10 derece yatırabiliyorum sonra eski haline donuyor.
Tamam ramleri iyice oturttuğundan emin olarak tekrar dene. Ramleri oturtmak için iyice bastırmalısın. Ramlerin nasıl takılacağını biliyor musun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet hata var mı diye videoyu izledim gayet duzgun takmisim ama soğutucu hala ayni.

Tamam RAM'leri iyice oturttuğundan emin olarak tekrar dene. RAM'leri oturtmak için iyice bastırmalısın. RAM'lerin nasıl takılacağını biliyor musun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdir bilgisayar aciliyor herhalde az once bir şey kabloyu takamadim teşekkürler çözüldü olarak isaretlerim simdi sağ olsain en cok sen yardim ettin.
Dostum bir daha no signal hatası alınca işlemci pinlerini yamultma riskini alacak kadar pc parçalarını sökme. Ayrıca fanı böyle sağa sola çok yatırırsan da macunun zarar görebilir. Probleminin çözülmesine sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı