Turbox soğutucu nasıl çıkarılır?

Arda_Tasdemir

Decapat
Daha fazla  
Benim modelini bilmedigim ama markasini cok iyi bildigim bir soğutucu var. Bu nasıl çıkartılır?

Bu arada fotoğraf çekerken fark ettim modeli yazıyormuş.

16941933738843967660333131811712.jpg

Sanırım pinli sistem. Aşağıda gözüken metal pini aşağı doğru ittirerek oturduğu yerden çıkarmanız gerekiyor. Aynısından bir tane de yukarıda olacak. Vidayla monte edilmediğinden emin olun.

Sanırım pinli sistem. Aşağıda gözüken metal PIN'i aşağı doğru ittirerek oturduğu yerden çıkarmanız gerekiyor. Aynısından bir tane de yukarıda olacak. Vidayla monte edilmediğinden emin olun.

Aşağı ittireceğim de kilit falan var mı bir şey kırılmı.

Eki Görüntüle 1937246
Burada veya tam zıttı yönde mandal var, bastırın.

Aşağı ittirdim bir şey olmadi herhalde yanlarda bir şey var onlari sokmem gerek ama nasıl sokcem bilmiyorum.

Aşağı ittireceğim de kilit falan var mı bir şey kırılmı.
Bilgisayar ürünlerinde hiçbir şey için ekstra güç kullanmayın. Ürün muhtemelen kırılmaz ama tetik mekanizması gibi bastırarak ne kadar sert olduğunu öğrenip gerektiği kadar bastıracaksınız. Görünen metal dilin takılı olduğu ufak kemer gibi bir şey vardır. Dil kemerden çıkamayacak kemer aşağıda takılı olduğu tırnaktan çıkacak yani kemerle beraber alacaksınız fanı. Aynısından bir tane de üstte olacak. Fanı alırken de oynatarak yavaşça alın zira işlemciyi sökmek istemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı