Turbox Vakası

Hocam bence yazdıklarımızı akrabanıza atın.
Belki ufak bir aydınlanma yaşar.
O aydınlanma TurboX'un fanlarından dolayı oluyor genelde. :D
Şu TurboX yorumları ve sahibinden ilanlarını okumaya başladıkça neden bilmiyorum acayip şekilde sinir katsayım artıyor. Normalde çok sakinimdir ama şöyle bir zamanda gerçekten insanların zar zor kazandığı 3-5 kuruş paraya bu denli kolay yoldan göz dikmeleri kadar aciz bir hareket yok belki de.

Hocam siz de sisteminizi GameGaraj'dan almışsınız. Demediniz mi buradan alın diye?
Ah hocam ah demez miyim sizce ? Turboxun böyle eski parçaları takıp millete sattığını söyledim anlamadılar. 46 yaşındaki babama söyledim o bile anladı yani. Ama 23 yaşındaki adam anlamadı işte. Gel dedim APU toplayalım. Bütçe arttır ilerde ekran kartı tak yok. Sonra eski konudaki arkadaşlar boşver aldırırsın beğenmez sana patlar demişlerdi haklılarda.

Ah hocam ah demez miyim sizce ? Turboxun böyle eski parçaları takıp millete sattığını söyledim anlamadılar. 46 yaşındaki babama söyledim o bile anladı yani. Ama 23 yaşındaki adam anlamadı işte. Gel dedim APU toplayalım. Bütçe arttır ilerde ekran kartı tak yok. Sonra eski konudaki arkadaşlar boşver aldırırsın beğenmez sana patlar demişlerdi haklılarda.
Hocam ben akrabanızı 12 yaşında sandım.
23 yaşında birisi böyle bir marka aldıysa biraz sıkıntı var.

Ah hocam ah demez miyim sizce? Turbox'un böyle eski parçaları takıp millete sattığını söyledim anlamadılar. 46 yaşındaki babama söyledim o bile anladı yani. Ama 23 yaşındaki adam anlamadı işte. Gel dedim APU toplayalım. Bütçe arttır ileride ekran kartı tak yok. Sonra eski konudaki arkadaşlar boş ver aldırırsın beğenmez sana patlar demişlerdi haklılarda.

Neyse hocam sağlık olsun ( altını çizerek söylüyorum) hayat deneyimlerle doludur.

Ama kendisi sabahtan akşama kadar asgari ücretle çalışıyor. Yazık değil mi? Ben o paraya acıdım.

Turbox'un hedef kitlesi bu adamlar zaten. Halbuki aynı paraya ileriye dönük güzel bir APU toplanabilirdi. Ne bileyim Ryzen 5 3400G'ya da Ryzen 3 3200G... Umarım durumun erken farkına varır da iade eder.

Dostlar yorumları okudum ve IQ'umda dusukluk tespit ettim.
Bunu yazarken ellerim titriyor akıl sağlığınız için o yorumlar tuşuna basmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı