Turbox Zen S R5 230 alınır mı?

BarisD25

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3200G
8 GB Ram
Asus A320 Ex Anakart
Meslek
Dijital İçerik Üreticisi
Arkadaşlar benim bilgisayarım oldukça güçsüz. Bu nedenle yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Trendyol'da da 850 TL'ye Turbox zen s R5 230 buldum. Sizce alınır mı?

Arkadaşlar benim bilgisayarım oldukça güçsüz. Bu nedenle yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Trendyol'da da 850 TL'ye Turbox zen s R5 230 buldum. Sizce alınır mı?

2.el GT1030 ve hatta HD7850, R7 240 gibi ekran kartları alınabiliyorken hayır alınmaz. Hatta Turbox olan her şeyden uzak durun derim.

Al al kaçırma.

Olum beğenmeyenler neden beğenmedi 850TL ekran kartı yok piyasada. Sanki varda o fiyata ondan iyisi hemen beğenmeme atıyorsunuz ayıp.

2. el diye bir şey duydun mu? Duymadıysan bir bak derim. Ayrıca 850 TL yi 8 yıllık kartı yeni diye satan bir firmaya vermek ne kadar mantıklı?

2. el R7 240 mümkünse GT1030 GDDR5 bulunabilir. HD7850 gibi kartlarda olabilir. PSU ve işlemci nedir?

2. el diye bir şey duydun mu? Duymadıysan bir bak derim. Ayrıca 850 TL yi 8 yıllık kartı yeni diye satan bir firmaya vermek mantıklı mı?
Ekran kartı 2. El alınmaz her şeyi 2. El bağlıyorsunuz.

Geri
Yukarı