Turbox Zen S R5 230 alınır mı?

Arkadaşlar ikinci el ekran kartı güvenilir olmuyor. Aldıktan iki ay sonra bozulursa ne yapacağım?

Hocam belli ki bu arkadaş mülayim gibi mantıklı hareket etmeden 2.el ekran kartı almış ve başı yanınca da böyle bir fikir dahibi olmuş durumda. Yanılıyor fakat anlatamıyoruz. Siz bilirsiniz fakat bu karta o para verilmez, Turbox olduğu için hiç verilmez. Bütçenizi arttırarak 0 RX6400 alabilirsiniz.

Hocam belli ki bu arkadaş mantıklı hareket etmeden 2.el ekran kartı almış ve başı yanınca da böyle bir fikir dahibi olmuş durumda. Yanılıyor fakat anlatamıyoruz. Siz bilirsiniz fakat bu karta o para verilmez, Turbox olduğu için hiç verilmez. Bütçenizi arttırarak 0 RX6400 alabilirsiniz.
Benim başım yanmadı arkadaşlarımın başı yandı veya çok fazla :)

2. el elektronik almayı bende sevmem ama TurboX'i savunmana ne diyeceksin?
Çok fazla kulandım ve sorun yaşamadım ayrıca savunmadım? Sadece al dedim? Kullandığım şeyi önermeyeceksem neyi önereceğim? Almaya bilir ayrıca ama 2.El önermiyorum.

Arkadaşlar 2.el aldıktan sonra bozuluyor vs. yazmış. Yıllardır 2.el ekran kartı alan insanların niye bozulmuyor? Benim ki neden bozulmadı vs. 2.el ekran kartı önermeyip turbox önermesi ayrı ironi neyse konu unfollow.

Yeni konular

Geri
Yukarı