Turbox Zen S R5 230 alınır mı?

2. el neden alınmaz? Eğer yapılacak testleri biliyorsanız alınır.
Kardeşim piyasada sağlam uygun fiyata patlamayan ekran kartı bulamazsın. Kaldı ki günümüz artık ekran kartları mining de kullanılıyor. Hata bazı ekran kartlarını sıfır bile bulamıyorsun bu yüzden. Ben ekran kartında 2. El önermiyorum.

Kardeşim piyasada sağlam uygun fiyata patlamayan ekran kartı bulamazsın. Kaldı ki günümüz artık ekran kartları mining de kullanılıyor. Hata bazı ekran kartlarını sıfır bile bulamıyorsun bu yüzden. Ben ekran kartında 2. El önermiyorum.

850TL bütçe ile alınan kart hangi miningde kullanılacak acaba? Her kart mininge gitmez. He bu arada 1100TL'ye GTX1050 Zotac aldım, içi açılmamış ürün sapasağlam. Eğer yapılacak testleri biliyorsan sorun çıkmaz.

Sıfır diye gidip milattan önceden kalma TurboX bir kart almaktan iyidir, miningte kullanılınca kart ölmüyor bu arada. Zaten bu bütçede mining performansı iyi olan kartlar fazla yok diye hatırlıyorum.

Ekran kartı 2. el alınmaz her şeyi 2. el bağlıyorsunuz.

2.el de piyasa değil mi yahu? 0 berbat bir kart alacağına 2.el daha iyi bir kart alabilir. Biraz akıllı olunca 2. el gayet güvenli oluyor. Ne alacağını, hangi testleri ve hangi soruları sormayı biliyorsan sorun yaşamazsın fakat belli ki sen 8 yıllık kartı 0 diye satan bir markanın o ekran kartına ufak bir bakım yapıp kendi logosunu basıp 850 TL'ye sattığı bir kartı seçmeyi tercih edersin. Sonra da alıp bu kart niye oyun oynatmıyor, niye kasıyor diye küfür ede ede kullanırsın.

Sıfır diye gidip milattan önceden kalma TurboX bir kart almaktan iyidir, miningte kullanılınca kart ölmüyor bu arada. Zaten bu bütçede mining performansı iyi olan kartlar fazla yok diye hatırlıyorum.
Alacağı kart ne işine yarayacak ? Günümüzde artık GTX 1050 bile ölmüşken kendi bilir. Ben ekran kartında 2.El önermiyorum dediğim gibi kendi kararı.

Alacağı kart ne işine yarayacak ? Günümüzde artık GTX 1050 bile ölmüşken kendi bilir.
1050 bile ölmüş diyorsunuz, sıfır diye atılan karta bir bakın. R5 230 hangi oyunları oynatabilir? 1050 günümüzde hala idare edebilecek bir kart.

Alacağı kart ne işine yarayacak? Günümüzde artık GTX 1050 bile ölmüşken kendi bilir.

Oynayacağı oyuna göre değişir. 1050 ile bilgisayarımda yüklü olan sadece BeamNG Drive'ı Ultra oynarsam kasıyor onda da işlemcim yetemiyor :) 850TL ile alacağı bir R7 260X-HD7850 veya zorlanırsa GTX660 ile çoğu oyunu 900p Low oynanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı