Turk Telekom 50 Mbps Hız Sürekli Değişme Sorunu

enesenol

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Turk Telekom 50 Mbps'e kadar limitsiz internet paketim var. 4 aydır kullanıyorum herhangi bir problem yoktu, 4-5 cihazda aynı anda sıkıntısız video izleyebiliyorduk fakat son bir haftadır tek bir cihazda bile ara ara 360p videoyu açamıyor. 3-4 gündür arayıp Turk Telekom müşteri hizmetlerine sorunu bildirdim ama "Hat değerleriniz stabil herhangi bir sorun yok" diyorlar.
Modemi kapatıp açtırdılar, DSL kablosunu 10 dakika çektirdiler ama sorun hala devam ediyor. Normalde 40-50 arası ping aldığım oyunlarda 400-500 ping alıyorum. Sorun modemden mi kaynaklanıyor acaba yardım edebilir misiniz?

tablo.PNG
hat_durumu.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolu ile dener misiniz? Kablosuz olarak zaman zaman bu tarz sorunlar olabiliyor, özellikle modem çok iyi bir modem değilse. Bu arada hat değerleriniz çok güzel. 100 Mbps güle oynaya alırsınız.

Kablolu ile dener misiniz? Kablosuz olarak zaman zaman bu tarz sorunlar olabiliyor, özellikle modem çok iyi bir modem değilse. Bu arada hat değerleriniz çok güzel. 100 Mbps güle oynaya alırsınız.
Kablolu ile denendi oradaki testler. Normalde baya iyiydi internet hızı, sanki bilerek düşürüyorlar gibi geliyor bana.
Zaten altyapıyı yeni yaptılar burada. VDSL bağlandı 4 ay önce sokağa yeni kabin geldi fiber bağlandı kabine.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı