Turk Telekom ADSL'den VDSL'e Geçiş Süresi

fallin

Hectopat
Türk Telekom ADSL internet kullanmaktayım, Türk Telekom'da ADSL'den VDSL'e geçiş ne kadar sürer ve sonrasında Türk Telekom'dan TürkNet'e geçiş ne kadar sürer? Bu iki işlem bana fazla zaman kaybettirir mi? Zira şu günlerde evlere tıkıldık ve saatler bile çok önemli.

Şuan hali hazırda TürkTelekom kullandığınız için TürkTelekom üzerinden VDSL'e geçmezin daha kısa sürecektir ama hangisi daha avantajlı derseniz TürkTelekom tam bir rezalet o yüzden başka bir İSS'e kaydolun.

1-7 Gün arasında geçiş sağlanabilir, evrakları göndermeniz istenebilir (kuryenin teslim etme süresi vesaire). En sağlıklı yanıtı müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için 1 dakikalık bir olay olmuştu. ADSL tarifemin taahhütü bittikten sonra yeni bir paketle VDSL'e geçmek istediğimizi söyledik ve anında geçmiş bulunduk. En sağlıklısı konuşarak bilgi almak.

Benim için 1 dakikalık bir olay olmuştu. ADSL tarifemin taahhütü bittikten sonra yeni bir paketle VDSL'e geçmek istediğimizi söyledik ve anında geçmiş bulunduk. En sağlıklısı konuşarak bilgi almak.
Wow hayran kaldım gerçekten 😅. İki gündür arıyorum da yüzüme kapatıyorlar 😑

TürkTelekom'dan TürkNet'e geçişte diyor ama (1 dakika değil 1 günde bile mümkün değil). Tabii aynı sağlayıcıda kalarak ADSL'den VDSL'e geçiş çok uzun zaman almayacaktır.

Ben daha önce Türk Telekom'dan Türknet'e geçmiştim ve yanlış hatırlamıyorsam belgeleri göndermem ve internetin açılması 1 hafta sürmüştü. Araya haftasonu girmesi de etkilemiş olabilir. Turk Telekom ADSL'den Türknet VDSL'e geçişin süreçte farklılık oluşturacağını düşünmüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı