Turk Telekom Altyapı Başvurusu

Tasdelen01

Decapat
Kocaeli/Darıca da oturuyorum sakin bir yer çevrede hiç bina yok sadece müstakil yerler var.
70 metre ilerde aynı sokakta altyapı olan bir ev var.
Başvuru yapsak kabul edilirmi veya o interneti getirmenin başka yolu yokmu.

Başvuru dışında bir şans yok. Gidip durumu anlatmanız lazım. Hatta dilekçe vermeden önce altyapı proje birimiyle görüşün. İlçe binası içerisinde kendileri. Benim de 150 metre ileride bir fiber olan apartman var. Gidip sorduğumda, bana yıl sonuna kadar fiber işleminin biticeğini söylediler binamda. @Ulunay hocam sayesinde az çok bilgi verebiliyoruz artık 😁

Başvuru dışında bir şans yok. Gidip durumu anlatmanız lazım. Hatta dilekçe vermeden önce altyapı proje birimiyle görüşün. İlçe binası içerisinde kendileri. Benim de 150 metre ileride bir fiber olan apartman var. Gidip sorduğumda, bana yıl sonuna kadar fiber işleminin biticeğini söylediler binamda. @Ulunay hocam sayesinde az çok bilgi verebiliyoruz artık 😁
Peki neye göre geliyorlar parayla yaptırtma gibi bir şansımız varmı?

Başvurunuz kabul edilir ama ne zaman geleceğini bilemem. Ben şehir merkezinde olduğum halde başvurudan 13 ay sonra geldi.

Peki neye göre geliyorlar parayla yaptırtma gibi bir şansımız var mı?

Öyle bir maliyeti karşılayabileceğinizi zannetmiyorum. Fiber işi çok ciddi bir iş gücü ve personel gerektiriyor. Ayrıca bu işler ihale usulü taşeron firmalara yaptırıyorlar. Kısacası parasıyla da yaptıramazsınız diye biliyorum.

Öyle bir maliyeti karşılayabileceğinizi zannetmiyorum. Fiber işi çok ciddi bir iş gücü ve personel gerektiriyor. Ayrıca bu işler ihale usulü taşeron firmalara yaptırıyorlar. Kısacası parasıyla da yaptıramazsınız diye biliyorum.
Fiber gelsin demiyorum altyapı olsun yeter bunlar fark ediyor mu?

Fiber gelsin demiyorum altyapı olsun yeter bunlar fark ediyor mu?

Durum sandığımdan daha ciddiymiş. Kusura bakmayın. Pazartesi günü hiç beklemeden soluğunuzu ilçe müdürlüğünde arayın. Dilekçe verin. Takip dilekçe numarası almadan çıkmayın. Eğer gün içinde mesaj gelecek der ise inanmayın. O takip kodunu almadan çıkmayın. Bana da gelecek dediler gelmedi çünkü.

Durum sandığımdan daha ciddiymiş. Kusura bakmayın. Pazartesi günü hiç beklemeden soluğunuzu ilçe müdürlüğünde arayın. Dilekçe verin. Takip dilekçe numarası almadan çıkmayın. Eğer gün içinde mesaj gelecek der ise inanmayın. O takip kodunu almadan çıkmayın. Bana da gelecek dediler gelmedi çünkü.
İlçe müdürlüğü dediğiniz TT ilçe müdürlüğü mü 18 altı başvuru yapabiliyor mu?

İlçe müdürlüğü dediğiniz TT ilçe müdürlüğü mü 18 altı başvuru yapabiliyor mu?

Evet TT ilçe müdürlüğü. Sizin internet altyapısı başvurusu olduğu için oradaki yaş sınırlamasını bilemiyorum. Ancak büyük ihtimal 18 yaşında olmanız lazım. Eğer yakın ise gidip sorarsınız. Ya da aile büyüğünüz ile gidebilirsiniz. Veya Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeye çalışabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı