Turk Telekom İnternet Bağlantı Kopması

OriqinaLTurk

Hectopat
Daha fazla  
Şu ana kadar Türk Telekom neredeyse 1 yıl olacak kullanıyorum. 1 defa sorun yaşadım ve onu da 1 hafta içinde çözdüler. Bu defa her yerde araştırmama rağmen kesin bir çözüm bulamadığım sorunu buraya yazıyorum. Hesabı yeni açtım umarım doğru başlık altına yazıyorumdur.

Son 3 gündür TTNet ZyXEL VMG3312-B10B modemimde nedense sadece saat öğleden sonra yani 12:00 ve civarından sonra saat akşam 17:00 gibi bir aralıkta her 10 dakikada bir modemimdeki DSL ve INTERNET ışıkları durduk yere aniden nedensizce sönüyor ve modemi kapatıp açmadığım zaman 15-20dkda, eğer kapayım açarsam ise 1-2 dakika içinde tekrar yanıp 10 dakika içinde tekrar gidiyor. Sorunun modemden mi yoksa internet sağlayıcım tarafından mı gerçekleştiğini anlayamadım. Türk Telekom'a attığım mail den henüz cevap gelmedi. Eğer daha önceden bu sorunu yaşayan veya duyan var ise beni bu konu altından bilgilendirirse çok iyi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı