Diğer Turkcell 20 GB 180 TL

Hocam geçtiniz mi?
Ben Turk Telekom kullanıyorum ve bunun fiyatı çok ucuz geldi eğer geçebiliyorsam ben de geçmek isterim.

Ama yaklaşık 3 aylık taahhüdüm kaldı, geçersem cayma bedeli falan öder miyim?

Telekom müşteri hizmetlerini arayın cayma tutarını öğrenin ödedikten sonra geçebiliyorsunuz

Hocam geçtiniz mi?
Ben Turk Telekom kullanıyorum ve bunun fiyatı çok ucuz geldi eğer geçebiliyorsam ben de geçmek isterim.

Ödeniyor sanırım benimde öyle Vodafone bende bekliyorum süresi bitsin diye de paket fiyatı değişir mi acaba..

Ben halihazırda Turkcell faturalıyım 30 gün sonra taahhüdüm bitiyor. Önce faturasıza sonra da buna geçiş yapabiliyor muyum? (epey inceledim konuyu da göremedim Turkcell'in kendi içinde işlem detayını)
Faturasıza geçince en az 1 ay beklemen gerekiyordu en son. Birde Faturasıza geçince zorunlu olarak sana paket satıyorlar.

Önce başka operatöre, 1 ay sonra tekrar Turkcell'e geçince ücret ödemiyordunuz.

Tabi Sim değişimlerinde bankacılık uygulamaları bloke oluyor filan uğraştırıyor.

Faturasıza geçince en az 1 ay beklemen gerekiyordu en son. Bir de faturasıza geçince zorunlu olarak sana paket satıyorlar.

Önce başka operatöre, 1 ay sonra tekrar Turkcell'e geçince ücret ödemiyordunuz.

Tabii SIM değişimlerinde bankacılık uygulamaları bloke oluyor filan uğraştırıyor.

Nasıl yani bu pakete başka operatörden geçemiyor muyuz şimdi?

@Kaspersky Kullanıcısı hocam selam, bugün geçiş yapacağız lakin uygulamadan bilgileri yazıp adres kısmına tikladigimda uygulamadan atıyor. Geçiş yapamıyorum şu anda, bilginiz var mı?
Hocam geçtiniz mi?

Henüz değil, geçmedim. Evet, cayma bedeli yansır tarafınıza.

Şu an sistemde sıkıntı var arkadaşlar 5 Mart'tan sonra denerseniz geçiş yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı