Diğer Turkcell 20 GB 180 TL

Evet 1 ay kaldı ama bozadabilirim problem değil.
2025'e kadar devam ediyor yazıyordu sanırım bu kampanya, 1 ay aslında bekleyebilirsiniz ama direkt geçmek için hattı Turkcell'e taşıyıp öyle geçiş yapmanız lazım. Başka türlü geçiş oluyor mu bilmiyorum. Mobil uygulamadan geçiş yaptık biz.

Son düzenleme:
2025'e kadar devam ediyor yazıyordu sanırım bu kampanya, 1 ay aslında bekleyebilirsiniz ama direkt geçmek için hattı Turkcell'e taşıyıp öyle geçiş yapmanız lazım. Başka türlü geçiş oluyor mu nilmoyorum. Mobil uygulamadan geçiş yaptık biz.
Benim hattım faturalı, faturasız Turkcell hattına mı geçiş yapmalıyım?

Benim hattım faturalı, faturasız Turkcell hattına mı geçiş yapmalıyım?
Evet, ben de tam hakim değilim ama faturasızdan faturalı geçiş yapılarak öyle oluyordu bu kampanya. Yeni bir konu açarak çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz, konu açmanızı da tavsiye ederim ek olarak.

Yazıldığı gibi, hazır karttan faturalıya geçiş için.
IMG_20240304_014717.jpg

Merhaba arkadaşlar. Turkcell faturasız aboneliğinden faturalı aboneliğine geçişe özel 12 ay taahhütlü ve faturalı:
  1. 20 GB 1000 DK 100 SMS: 180 TL.
  2. 40 GB 1000 DK 100 SMS: 290 TL.
20 GB:

40 GB:

Eki Görüntüle 2089963Eki Görüntüle 2089964Eki Görüntüle 2089965Eki Görüntüle 2089966

İnternet bittiğinde duruyor mu peki hocam? Herhangi bir şekilde ekstra ücret odemek istemiyorum.

İnternet bittiğinde duruyor mu peki hocam? Herhangi bir şekilde ekstra ücret odemek istemiyorum.

Şu an zaten yıl sonuna kadar akıllı fatura ücretsiz ayrıca siz yeni geçiş yapacaksanız farklı operatörden veya faturasızdan faturalı olarak geçiş yapacaksanız yine ücretsiz akıllı fatura hakkınız oluyor 12 ay boyunca.

Geri
Yukarı