Diğer Turkcell 20 GB 180 TL

Merhaba, Turktelekom faturalıdan bu tarifeye geçebilmek için faturasız hatta geçmek şart galiba peki Turktelekomdan faturalıdan Turkcell Faturalıya geçtiğim zaman faturalı hatta geçebilmek için 1 ay mı beklemem gerekiyor? Turktelekomda faturasızdan faturalıya geçebilmek için 3 ay kullanılması gerekiyormuş. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Merhaba, Türk Telekom faturalıdan bu tarifeye geçebilmek için faturasız hatta geçmek şart galiba peki Türk Telekom'dan faturalıdan Turkcell faturalıya geçtiğim zaman faturalı hatta geçebilmek için 1 ay mı beklemem gerekiyor? Türk Telekom'da faturasızdan faturalıya geçebilmek için 3 ay kullanılması gerekiyormuş. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Merhaba dostum.
Turkcell geçiş yaparken diğer operatörde faturalı ya da faturasız olmam fark etmez istersen faturalı olarak geçiş yapman yeterli ayrıca bu paket bugün sonu erdi dilersen başka paketlere bakabilirsin.

Merhaba dostum.
Turkcell geçiş yaparken diğer operatörde faturalı ya da faturasız olmam fark etmez istersen faturalı olarak geçiş yapman yeterli ayrıca bu paket bugün sonu erdi dilersen başka paketlere bakabilirsin.
hadi ya ben geçerlilik tarihine bakmamışım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı