Turkcell faturasız paket önerisi

Ben eskiden rahat paket kullanıyordum. Eğer hazır limiti kullanmayacaksanız bir olumsuz yanı yok. Hazır limit özelliği sadece faturalı hatlarda mevcuttur.

Son düzenleme:
Hazır limit olayı ne oluyor? Bazıları otomatik 30TL 1GB tarzında tarife yükleniyor falan diyor. Turkcell gibi firmada ucuz fiyat görünce içim rahat olmuyor.
Hazır limiti bildiğin kredi gibi düşün. Parayı çekiyorsun ve kullanıyorsun, fakat ay sonu ödüyorsun. Paycell kullanacaksan bir çok kampanya için gerekli. Komisyon: %6
Otomatik para çekme olayı evet var. Aşım yaparsan faturalı gibi işlediği için para çekecektir sana sormadan. Ama bu her operatörün faturalı hatlarında olur eğer durma özelliği yoksa.

Avantaj paketlerini kullanıyordum ben. Avantaj10GB, avantaj6GB gibi.

Hazır limiti bildiğin kredi gibi düşün. Parayı çekiyorsun ve kullanıyorsun, fakat ay sonu ödüyorsun. Paycell kullanacaksan bir çok kampanya için gerekli. Komisyon: %6
Otomatik para çekme olayı evet var. Aşım yaparsan faturalı gibi işlediği için para çekecektir sana sormadan. Ama bu her operatörün faturalı hatlarında olur eğer durma özelliği yoksa.
Normal kredi kartından alabiliyor muyum? Ay sonu falan değil direkt parasını verip.

Geri
Yukarı