Turkcell fazladan fatura yansıttı

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI A320M-A Pro anakart Sapphire Pulse RX6400 4 GB 64 Bit Ryzen 3 3200G Apacer Panther 2*8GB 3200MHz CL16 DDR4 RAM Seagate Barracuda 1TB HDD James Donkey 240GB SSD ve son olarak Frisby FC-9365G Gaming kasa double Slim ring RGB fan (650W 80+)
Arkadaşlar merhaba. Bugün Turkcell sözleşmesiz hattan sözleşmeli hatta geçiş yaptım ve fatura kesim tarihim bugün olduğu için müşteri temsilcisi bana gece 12'den beri yaptığınız işlem kadar ücret ödersiniz dedi daha faturam kesilmemesine rağmen önceden 58TL görülen fatura sanki bütün paketi kullanmışım gibi 96TL görünüyor dün gece yenilenmiş paket ücreti 49TL yeni paket ücreti de 47TL ama toplamda 96TL görünüyor. Ben şimdi bunu ödemek istemiyorum çünkü gece 12'den bu yana 2-3 kere arama yapıp 1MB civarı internet kullandım. 1TL 80krş demişti yeni faturaya yansıtılacak ücrete ama 47TL birden yansımış.
Turkcell'i aradığımdada daha fatura kesilmediği için işlem yapılamayacağını söyledi.

Tekrar aradım bu sefer dedilerki bu daha doğru tutar değil yarın arayın tekrar kontrol edelim dediler yarını bekleyeceğim.

Fatura düzeldi ama ödeme yapamıyorum celly fatura ödeme yazııyorum çıkan sayfada ödenecek fatura bulunamamıştır diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı