Turkcell fiber altyapı nasıl başvurulur?

Daniellvl

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F RTX 3060 16 GB RAM M2 SSD 512 GB SSD H610M ANAKART
Turkcell'e aradım, söyledim. Fakat aradığım kişi başkasına atıyor. O da diğer kişiye atıyor F. Akat nasıl başvuru yapılır halen bilmiyorum ve şu an kötü bir internetle ortada kaldım. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'e aradım, söyledim. Fakat aradığım kişi başkasına atıyor. O da diğer kişiye atıyor F. Akat nasıl başvuru yapılır halen bilmiyorum ve şu an kötü bir internetle ortada kaldım. Yardım edebilir misiniz?

Millenicom ve göknet sitelerinden altyapı sorgulama yapar mısın?

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-10_174411797.png
    resim_2023-06-10_174411797.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 15
  • resim_2023-06-10_174558427.png
    resim_2023-06-10_174558427.png
    61,5 KB · Görüntüleme: 21
Göknet altyapı sorgulaması.

Superonline altyapın fiber olabilir. Ama Türk Telekom altyapında var. 100Mbps VDSL2 www.fixnet.com.tr önerebilirim hatın desteklediği Max hızı alırsın. Superonline altyapısı cok sıkıntı ama VDSL daha stabil. FTTC FTTB sistemi filen görebilmek için fixneten sorgulama yapar mısınız? FTTB ise cok iyi. FTTC de idare eder. Ama sol altyapılı fiber istiyorum derseniz. Milleni harici önermem ama memnun değilmişsiniz zaten. :(
lg.fixnet.com.tr burada firmanın aldığı ping değerleri sunucularından. DC topluluğuda mevcut.

FixNet aktyapı sorgulaması.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-10_175020511.png
    resim_2023-06-10_175020511.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 20
FixNet aktyapı sorgulaması.

Hocam Superonline altyapısı önermem. Türk Telekom altyapısı önerebilirim. Hat değerlerinizin desteklediği Max hızı alırsınız. FixNet'e. 👍 altyapı sorgulama sistemi genelde tahmini düşük hız sunar ama genelde hat değerleri sorgulamadan yüksek olur eğer ki zayıflama dert etmese SNR vb daha yüksek hızlar sunuluyor. 👍 FTTC sisteme FTTB'e göre tam iyi diyemesemde idare edecektir. Sorun yaşadığın zaman Superonline altyapısından hizmet alırsın tercih senin. Ve Millenicom'da Superonline altyapısından mı hizmet alıyorsun gerçekten?

Hocam Superonline altyapısı önermem. Türk Telekom altyapısı önerebilirim. Hat değerlerinizin desteklediği Max hızı alırsınız. FixNet'e. 👍 altyapı sorgulama sistemi genelde tahmini düşük hız sunar ama genelde hat değerleri sorgulamadan yüksek olur eğer ki zayıflama dert etmese SNR vb daha yüksek hızlar sunuluyor. 👍 FTTC sisteme FTTB'e göre tam iyi diyemesemde idare edecektir. Sorun yaşadığın zaman Superonline altyapısından hizmet alırsın tercih senin. Ve Millenicom'da Superonline altyapısından mı hizmet alıyorsun gerçekten?

Millenicom'da Türk Telekom altyapısı kullanıyorum.

Bizim altyapıda Kablonet ve Türk Telekom var.

Yeni konular

Geri
Yukarı