Turkcell Superonline fiber altyapı paralı mı?

xScpit

Decapat
Daha fazla  
Yeni internet paketi aldım. 200 Mbps indirme 20 Mbps yükleme. Benim bu paketi tamamını kullanabilmem için fiber gerekiyormuş bu fiber altyapı ne kadar tutar?

Son düzenleme:
Kendiniz parasıyla yaptırabiliyor musunuz bilmiyorum ama mahalleli ile dilekçe verirseniz bedava yapıyorlar.

Bu hizmet sizin para ile alabileceğiniz bir şey değil 50k 100k gibi ücretleri vardı yanlış bilmiyorsam.

Kendiniz parasıyla yaptırabiliyor musunuz bilmiyorum ama mahalleli ile dilekçe verirseniz bedava yapıyorlar.

Evet Turkcell kendisi ücretsiz mahalleye döşüyor binanıza gelmesi için binada oy çokluğu olması gerekiyor. Bizim binamızda gereklı işlemler yapıldı ve kablolar döşendi hem TT'nin fiber altyapısı hem de Turkcell'in fiber altyapısı olarak 2 adet altyapı mevcut. TT'nin altyapısı 100mb Turkcell ise 1000mb destekliyor. Turkcell gerekli cihazlar kullanıldığında 10000mb ye kadar hizmet veriyor diye biliyorum.

Yeni internet paketi aldım. 200 Mbps indirme 20 Mbps yükleme. Benim bu paketi tamamını kullanabilmem için fiber gerekiyormuş bu fiber altyapı ne kadar tutar?
Fiber altyapı parayla alınan bir şey değil. Dilekçe vermeniz lazım bina sakinlerince. Bu işten en çok anlayan da binanın bu altyapı işinde temsilci olması iyi olur.

Ayrıca @Dejuf size yardımcı olabilir. Bu fiber altyapı çektirme konularında kendisini sürekli görüyorum ve bilgili birisi.

Geri
Yukarı