Turkcell Fiber nasıldır?

brkNN

Centipat
Yer
İzmir | Basketbolcu
Daha fazla  
Meslek
Basketbol oynuyore
Dostlar öncelikle selamlar, Superonline'den Fibere geçerken Turkcell Fiberde şu şekilde bir tarifeye rastladım, tarifede şu şekilde yazıyordu: "25 Mbps sınırsız fiber ayrıca 18.00 06.00 arası 100Mbps" olarak yazılmıştı benim altyapım 25 Mbps destekliyor. 100Mbps olduğunda bir hızlanma olur mu yoksa tam aksine internet hızı aynı mı kalır? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum. Ve Turkcell fiber alınır mı, bir sorun çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar öncelikle selamlar, Superonline'den Fibere geçerken Turkcell Fiberde şu şekilde bir tarifeye rastladım, tarifede şu şekilde yazıyordu: "25 Mbps sınırsız fiber ayrıca 18.00 06.00 arası 100Mbps" olarak yazılmıştı benim altyapım 25 Mbps destekliyor. 100Mbps olduğunda bir hızlanma olur mu yoksa tam aksine internet hızı aynı mı kalır? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum. Ve Turkcell fiber alınır mı, bir sorun çıkarır mı?
Aynı kalır.

Dostlar öncelikle selamlar, Superonline'den Fibere geçerken Turkcell Fiberde şu şekilde bir tarifeye rastladım, tarifede şu şekilde yazıyordu: "25 Mbps sınırsız fiber ayrıca 18.00 06.00 arası 100Mbps" olarak yazılmıştı benim altyapım 25 Mbps destekliyor. 100Mbps olduğunda bir hızlanma olur mu yoksa tam aksine internet hızı aynı mı kalır?
Altyapın 25 destekliyorsa daha üstü olmaz.

Alt yapınız 25 Mbps destekliyorsa alabileceğiniz hız 25 Mbps'dir.

Dostlar öncelikle selamlar, Superonline'den fibere geçerken Turkcell fiberde şu şekilde bir tarifeye rastladım, tarifede şu şekilde yazıyordu: "25 Mbps sınırsız fiber ayrıca 18.00 06.00 arası 100Mbps" olarak yazılmıştı benim altyapım 25 Mbps destekliyor. 100Mbps olduğunda bir hızlanma olur mu yoksa tam aksine internet hızı aynı mı kalır? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum. Ve Turkcell fiber alınır mı, bir sorun çıkarır mı?

İnternet aynı hızda kalır, alınır.

Eğer binanızda Superonline fiber(FTTH veya FTTB) varsa çok rahat 100 Mbps alabilirsiniz.

Ama eğer Superonline size Türk Telekom VDSL altyapısı üzerinden 25 Mbps veriyorsa alamayabilirsiniz.

Binamda Superonline fiber var dostum, bende o yüzden sordum belki alabilirim diye.

Geri
Yukarı