Turkcell hattı üzerime alma

ProXory

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Turkcell'den Vodafone geçeceğim ama hattımı kendi üstüme yapmak istiyorum. Şu an hat abimin üzerine kendi üstüme alıp da mı geçirmeliyim yoksa Vodafone geçtikten sonra mı hattı üstüme almalıyım, bir farklılık olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'de iken abiniz hattı size devretsin. Devretme işlem ücreti 50₺ olarak biliyorum. Daha sonra siz Vodafone geçersiniz.

Hat devir işlemini her 2 operatörde de yapabilirsiniz fark eden bir şey olmaz. Turkcell'de hattı devralmanız için; Yeni tesis özel iletişim vergisi 65 TL + Telsiz Ruhsatname Ücreti 27,86 TL ve Telsiz Kullanım Ücreti 27,86 TL (Aylık faturanıza 2,32 TL yansıtılmaktadır.) ücretlerini ödeyerek 18 yaş ve üzeri iseniz hattı kendi üzerinize alabilirsiniz. Vodafone ücretlendirmeleri de aynı diye biliyorum.
Telefon numaranız özel değilse ve ücretleri ödemek istemiyorsanız hattınızı iptal ettirip ücretsiz olarak yeni bir faturalı hat alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı