Üzerime silah doğrultuldu

Kafanıza silah dayansa hangisi tehlikeli anlardınız hocam. Mesela bana da kekolar tarafından bıçak çekildi ve koşarak zor kaçtım. O an gelişen affedersiniz bir şey korkusu derler ya. O aklınıza gelince tek derdiniz bir an önce kurtulmak oluyor.

Tamam biraz saçma konuştum ama bir marifetmiş gibi göstermesi sinirlendirdi beni.

Bana konu troll gibi geldi ama neyse...
Çok ultra saçma gibi gelmeye başladı nedense?
Bizim buradan şu anda yapabileceğimiz en ufak bir şey yok, (eğer konu gerçekse) geçmiş olsun, o tipi bir daha hayatınız'da görmessiniz muhtemelen, iyi geceler.

Hocam geçmiş olsun, gidin bir karakola falan şikayet edin, gerekli işlemleri yaparlar.
Sigara konusu hakkında da konuşursam, bunda abartılacak bir şey yok. @krejwd'nın da dediği gibi çok duyar kasmayın. Sırf 15 yaşında sigara içiyor diye ortalığı ayağa kaldıracak bir şey yok. Bir şekilde yolunu bulmuş, içiyor.
Sigara konusu hakkında da konuşursam, bunda abartılacak bir şey yok. @krejwd'nın da dediği gibi çok duyar kasmayın. Sırf 15 yaşında sigara içiyor diye ortalığı ayağa kaldıracak bir şey yok. Bir şekilde yolunu bulmuş, içiyor.

15 yaşında sigara içen biriyim fakat 3-4 ayda bir falan içiyorum. 1 saat önce eve bıraktığım kuzenimden döner iken yolda torbacı tarafından üzerime bir silah doğrultuldu. Hayatım gözlerimin önünden geçmeye başladı. Kalp atışım çok hızlı atmaya başladı. Öleceğimden çok emindim. Yolun sonu dedim, 1 dakika boyunca üzerime doğrulttu. Bir anda silahı indirip pantolonuna kattı. Yoluna devam etti, elim ayağım birbirine girmiş vaziyette. Sakinlemek için sigara bile yaktım. Kahve yaptım, kendi kendime ağlamaya başladım. Çıkamıyorum bu durumdan.

Geçmiş olsun kardeşim inşallah bir daha yaşamazsın ve önerim ise kendi kendine konuş korkun geçer bende hep işe yarıyor.

Yani burada yasal olmayan çok şey varmış gibi geldi :D. Bence bunu bir büyüğünüze anlatmanız lazım. Veya hiç etliye sütlüye bulaşmadan direk polise haber verin tabii ki polis o torbacı çocuğu bulabilirse.

Yani burada yasal olmayan çok şey varmış gibi geldi :D. Bence bunu bir büyüğünüze anlatmanız lazım. Veya hiç etliye sütlüye bulaşmadan direk polise haber verin tabii ki polis o torbacı çocuğu bulabilirse.

Ve şöyle bir şey daha söyleyeyim %90 ihtimal o silah kuru sıkı veya içinde mermi yoktur. Sadece korkutma amaçlıdır. Belki içtiğin sigarayı tütün veya uyuşturucu sarıp içmiş zannedip senden istemek için silahına davranmış olabilir. Sonuçta sadece sana değil kim bilir kaç kişiye o silahı doğrultmuştur.

Ve üstelik silah dayama olayının 15 yaşında sigara içmesi ile bir alakası yok. Lütfen bu sigara konusu daha da uzamasın. Zaten son mesaj Perşembe günü atılmış (ki az önce de iki kişi mesaj attı). Her neyse, artık bu olay uzasın istemiyorum. Moderatörlerden konunun kilitlenmesini rica ediyorum birileri bir şey demeyecekse.

Not: Bu sigara konusunu abartanlara laf atmıyorum yanlış anlamayın.

Geri
Yukarı