Turkcell internet köyde çekmiyor

Valla katılıyorum bende pek hoşlanmıyorum, ancak ülkede maalesef Turkcell'in alternatifi yok yani ne kadar eleştirsekte en iyisi o.

Merhaba Bayburt'ta bir köyündeyim Turkcell internet hiç çekmiyor internet ama Türk Telekom olan bir telefondan denedim internet çok iyi çekiyor Turkcell beş para etmez bir operatör.

Hmm Turkcell hat kullanıyorum şehirden bayağı uzak bir köy ortamına girdiğimde hiçbir sorun olmuyor müşteri hizmetlerini aramanızda fayda var.

Merhaba Bayburt'ta bir köyündeyim Turkcell internet hiç çekmiyor internet ama Türk Telekom olan bir telefondan denedim internet çok iyi çekiyor Turkcell beş para etmez bir operatör.

Evet her yerde çekmiyor olabilir ama çoğu yerde çok daha iyi bir çekim gücüne sahip. Malkaranın bir köyünde Turkcell'den başkası çekmiyor ona ne yapacağız mesela?

Hocam Turkcell çektiği yerde çok iyi çekiyor çekmediği yerde hiç çekmiyor. Bizim bırak evi sokakta bile çekmiyor. Bizim ev ile iki üst sokakta bır sıkıntı var, telefonlar çekmiyor. İki üst sokağa çıkınca 80 Mbps hız alıyorum. TT'den geçmiştim daha iyi olur diye çok daha kötü oldu :) Wi-Fi arama ile idare ediyorum.

Geri
Yukarı