Turkcell iPhone 11 fiyat farkı

Befehle

Kilopat
Depremzede bölgelerine 12'aya kadar taksit yapılıyormuş.
Ayda 2400 civarı ödenen telefonun vadesi nasıl olur? Hesapladığımda 29 bine kadar çıkıyor 18 bin TL olan telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten almak hiç mantıklı değil. iPhone 11 eskidi ve özellikleri zaten pek de tatmin edici değil benim için. 12 ve yukarısını tercih edin iPhone alacaksanız. iPhone 12 ile 13 fiyatı yakın çıkabilirseniz o paraya direkt 13 alın derim.

Depremzede bölgelerine 12'aya kadar taksit yapılıyormuş.
Ayda 2400 civarı ödenen telefonun vadesi nasıl olur? Hesapladığımda 29 bine kadar çıkıyor 18 bin TL olan telefon.
29 bine geliyorsa hiç bulaşmayın, enayilik olur.

Zaten almak hiç mantıklı değil. iPhone 11 eskidi ve özellikleri zaten pek de tatmin edici değil benim için. 12 ve yukarısını tercih edin iPhone alacaksanız. iPhone 12 ile 13 fiyatı yakın çıkabilirseniz o paraya direkt 13 alın derim.
İphone 11 29.000'e geliyorsa 13-14 40-50k gelir. Aşırı mantıksız.

29 bine geliyorsa hiç bulaşmayın, enayilik olur.

İphone 11 29.000'e geliyorsa 13-14 40-50k gelir. Aşırı mantıksız.
Taksit yapın demedim.fiyata çıkabiliyorsanız Alın dedim.muhtemelen taksit dediği için çıkamayacak sıfır alacağına 2. El telefona yönelsin ya da vade farksız 3 taksite girsin arkadaş.bazı yerlerde oluyor biliyorsunuz ki.

Onu alana kadar Samsung S22 Ultra alınır. iPhone şu paraları verene kadar al yak paraları en azından ısınırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı