Turkcell, Pixel serisinin seneye Türkiye'ye geleceğini söyledi

Merhaba arkadaşlar. Şu anda Pixel 8 Pro cihazını aktif olarak kullanıyorum. Cihazım yurt dışı ve henüz kayıtlı değil. E-SIM konusunda sorun yaşamış kullanıcılar için BTK üzerinden bir şikayet kaydı oluşturmuştum ve Turkcell tarafından şu şekilde bir bilgi geldi;

Eki Görüntüle 2150875

Belirttiklerine göre Google aslında bu sene Türkiye pazarına giriş yapma hazırlıklarına başlıyormuş. Konu ile ilgili süreç belirttikleri gibi devam ederse, yıl sonunda haberleri duyulmaya başlayacaktır. İnsanların gerçek bir Android deneyimleme zamanı çoktan gelmişti. Umarım Türkiye'de istedikleri pazar paylarını elde edebilirler.

Türkiye'de amiral gemisi telefon kullanıcıların çoğu gördüğüm üzere iPhone kullanıyor. Çok az bir kesim Samsung kullanıyor. Xiaomi ise yok kadar az. Google gelmesi umarım Apple hakimiyetini az da olsa düşürür.

Pixel son modellerin kamera tasarımı da güzel değil, saf Android merakını çözemedim arayüzü hiç güzel değil bu arada. Saf saf diye gerek yok çirkin şeyi kullanmaya.

Pixel son modellerin kamera tasarımı da güzel değil, saf Android merakını çözemedim arayüzü hiç güzel değil bu arada. Saf saf diye gerek yok çirkin şeyi kullanmaya.
Şu anki hali bu şekilde. Çirkin demek bence biraz abartı olur.

Screenshot_20240404-125509.png
Screenshot_20240404-125518.png
Screenshot_20240404-125523.png

Şu anki hali bu şekilde. Çirkin demek bence biraz abartı olur.

Çirkin demeyeyim tabii siz almışsınız memnunsunuz ama o durum çubuğu bile bana itici geliyor ana ekranda alt kısımda olan arama çubuğu vs çoğu tasarımı bana ters kalıyor One UI'ye göre bence olmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı