Turkcell Superbox Sınırsız 4.5G Paketi

Beklentileriniz çok yüksek. Şu andaki ve yeni yıldaki normal internet fiyatlarına bakın. Turkcell'in bu 279 TL'lik sınırsız superbox paketi, Telekomun 346 TL fiyat biçtiği 100/4 paketinden, Kablonet'in 499 TL'lik 100/5 paketinden çok çok daha iyi. Ben Kahramanmaraş'ta 279 TL paketini kullanıyorum, 140 Mbit download, 38 Mbit upload hızı alıyorum, ms 15, jitter değeri 2 ms. Çok iyi değerler. CS:GO ping 45-50, PUBG 80-85 ms, LOL 30-35, ETS 2 75-85 arası ping değerleri var.

CS:GO Ping değerlerini Türk mü Almanya serverlerinde mi alıyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO Ping değerlerini, Türk mü Almanya serverlerinde mi alıyorsun?
Türkiye serverinden alıyorum.

Ben sorduğumda port açıldığı söylendi. Sabit ip tanımlaması yapılabiliyor. Bunun dışında torrent yasak. Vpn'de bizi aradığınızda yardımcı oluyoruz dediler.
Bir de akşamları superboxta benim bulunduğum konumda upload hızı berbat düzeyde. Akşam vakti olunca baz istasyonlarına sanırım yoğunluk daha fazla oluyor, upload hızı gerçekten akşamları burda çok kötü.

10/10 paketini aldım ben de. Pazartesinden itibaren evimde kullanmaya başlayacağım. Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama Superonline fiber paketlerinde bir zamanlar yaptığı gibi ayın 1 günü maksimum hız verseydi güzel olurdu :)
Cihaz şimdi geldi, şu an değerler böyle. TT de hızım 3.5 MPS/O.7 MPS idi . Amsterdan serverına göre ping testi yaptım ortalama 65 çıktı. TT'da 85 idi. Şu an çok memnunum umarım hep böyle olur.

Not: Alt yapım uygun değildi, ailemin evini göstererek aldım.

Dosya Ekleri

• turkcell.PNG
    turkcell.PNG
    14,4 KB · Görüntüleme: 160
Son düzenleme:
Konunun tamamını okumadım.
Özellikle Antalya gibi bir şehirde.
Upload hızı nasıl olur?
Parası önemli değil.
En az 10Mbit stabil upload göreyim yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı