Turkcell süper Online fiber paketi "öneri"

eneskara01

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Denizli
Yaklaşık 2 senelik bir DSL internet tahattüm vardı Turkcell üzerinden ve internetim o kadar kötüydüki evdeki bütün Wi-Fi'leri kapatıyordum oyuna girdiğimde 100'den aşağı ping olmuyordu ayrıca bir şey indirmek istesem 1 gün sürüyordu.
1 sene sonra Turkcell Superonline fiber alt yapısı binama geldi ve dedilerki 2 sene daha tahahhüt imzalarsanız sizi cayma bedeli ödemeden fiber pakete geçirelim dediler. Bende sözleşme sürem bittiği gibi Kablonet'e geçeceğimi söyledim daha sonrasında binada Turkcell aboneliği olanlara 1 günlük ücretsiz Wi-Fi hizmeti verdiler. Ve gerçekten sabit bir internetti daha sonrasında karar verdim ve geçtim 2 gün içerisinde fiber kablolama işlemleri oldu ve fiber bağlantım anında aktif edildi. Ve gerçekten 1 senedir sabit internet sabit ping alıyorum ayrıca Wi-Fi'ye en az 3 en fazla 10 kişi bağlandığını gördüm bir gram ne ping ne de bir hız düşüşü gördüm Turkcell'in tek övebileceğim yanı fiber internetleri çok iyi. Diğerleri sadece yalan reklamlama.

ekran görüntüsü.png

ekran görüntüsü2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki henüz binamıza fiber gelmedi. Gerçi başvurmadık. Bende Türk Telekom taahütüm bitince 50 MBPS VDSL pakete geçeceğim. 125 TL gibi bir fiyatı var ama olsun.

Geri
Yukarı