Turkcell Super Box nasıl alınır?

Küçük kobra

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Merhabalar super box almayı düşünüyorum ve 10 Mbps limitsiz paket bana uygun ancak kurulum nasıl oluyor diyelim ben İstanbul'da ki daireme aldım fakat onu şehir dışına çıkarttım bir sorun olur mu ya da cihaza para ödüyor muyuz taahüd var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar super box almayı düşünüyorum ve 10 Mbps limitsiz paket bana uygun ancak kurulum nasıl oluyor diyelim ben İstanbul'daki daireme aldım fakat onu şehir dışına çıkarttım bir sorun olur mu ya da cihaza para ödüyor muyuz taahüd var mı?

Bildiğim kadarıyla cihaza peşin bir para ödenmiyor fatura ücreti içerisine cihaz ücretinde dahildir. Başka bir şehirde Turkcell 4.5G çekiyor ise kullanabilirsiniz. Ping sorununa gelirsek hattınız Turkcell ise oturduğunuz bölgede mobil telefondan Speedtest yapın çıkan ping superbox da da aynı olacaktır. Taahhüt konusuna gelirsek o paketten pakete değişiyor Turkcell'den bilgi almalısınız.

Şu an 169 TL ücret çıkarıyorlar. Taahhüt var. 10 Mbps olan tarifeyi bağlattım ben de ama niyeyse fazlasını veriyorlar. Gece saatlerinde 80-100 Mbps, gündüz 50 Mbps civarı alıyorum. Türkiye sunucularında 45-50 ms, Almanya ve Hollanda sunucularında 85 ms civarı oluyor.

Dosya Ekleri

• 9289588412.png
    9289588412.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 45
Herhangi bir Turkcell bayisinden alabilirsin.
Kurulum için adrese geliyorlar. aslında yaptıklar bir iş yok.
Taahhüt 1 yıllık, cihazla işin bitince geri veriyorsun.
İstediğin yerde istediğin zaman kullanabilirsin, o konuda sınır yok.

Şu an 169 TL ücret çıkarıyorlar. Taahhüt var. 10 Mbps olan tarifeyi bağlattım ben de ama niyeyse fazlasını veriyorlar. Gece saatlerinde 80-100 Mbps, gündüz 50 Mbps civarı alıyorum. Türkiye sunucularında 45-50 ms, Almanya ve Hollanda sunucularında 85 ms civarı oluyor.
Böylesini ilk defa gördüm :).

Selamlar herhangi bir Turkcell tim anabayine giderek başvuruda bulunabiliyorsunuz. Adresinizde 4.5G bazistasyonu desteği olması yeterliki yüzde 99 var zaten dağ başı vs değilse.

Kullanmak istediğiniz paketi seçtikten sonra kurulum için evinize gelen ekip bir hız testi yapıyor uygun hız paketiniz ile örtüşüyor ise kurulumu yapıp modemi bırakıp gidiyorlar. Sistem anında açılır bekleme süresi aktivasyon süreci yoktur.

Modemi alıp başka bir adreste kullanabilirsiniz ancak vınn Wi-Fi gibi hareket halinde kullanamazsınız yeni adreste müşteri hizmetlerini arayıp bildirmeniz gerekiyor.

Hocam ben 10 mb alıyorum.Bir şeymi yaptınız banada söyleyin :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı