Turkcell Superbox alınır mı?

Daha fazla  
Selam arkadaşlar KYK yurt ortamı bilen bilir internet hızı aşırı berbat. Superbox almayı düşünüyorum sizde değer mi? Bir de ek paket olayı var onun ücretlendirmesi tam ne kadar bilen var mı?

Ekleme: Vodafone'nun da bu tarz bir taşınabilir hizmeti varmış daha ucuz fiyatları ama hız konusunda nasıldır onu bilemiyorum.

1666472657948.png

V******nun Allah belasını versin az çektirmesi bana.

KYK yurdunda hangi operatörün baz istasyonu yakınsa onu tercih etmeniz daha karlı.
Türk Telekom'un da magnet diye bir hizmeti var.

Hudut sınırında görev yaparken telefonlarımız çekmiyordu komutanlarımız internet bağlantısını Superbox ile kullanıyordu.

Uzun lafın kısası taşınabilir internetin olsun istiyorsan alabilirsin, şahsen tercih etmem.

V******nun Allah belasını versin az çektirmesi bana.
Ev interneti olsun mobil olsun hiç kullanmadım ama kötü duyumlar alıyorum sürekli.

KYK yurdunda hangi operatörün baz istasyonu yakınsa onu tercih etmeniz daha karlı.
Öneri için teşekkürler ondan da haberim yoktu bir kontrol edeyim.

Hudut sınırında görev yaparken telefonlarımız çekmiyordu komutanlarımız internet bağlantısını Superbox ile kullanıyordu.

Uzun lafın kısası taşınabilir internetin olsun istiyorsan alabilirsin, şahsen tercih etmem.
Hocam katılıyorum Allah'a yakın bana uzak olsun bu tarz sıkıntılı şeyler ama konu mobil internetin kısıtlı olması olunca elimden bir şey gelmiyor ve KYK interneti leş gibi 8 MBPS zor görüyor. Whatsapp mesajları bazen iletilmiyor, telefona bildirim düşmüyor bir de yeni laptop aldım ona telefon interneti hayatta yetişmez. :(

Hocam katılıyorum Allah'a yakın bana uzak olsun bu tarz sıkıntılı şeyler ama konu mobil internetin kısıtlı olması olunca elimden bir şey gelmiyor ve KYK interneti leş gibi 8 MBPS zor görüyor. Whatsapp mesajları bazen iletilmiyor, telefona bildirim düşmüyor bir de yeni laptop aldım ona telefon interneti hayatta yetişmez. :(
Etrafınızda sabit internet kullanan yok mu? Konuşun anlaşın ortak kullanın interneti çekim konusu için odanıza Router bağlayın.

Etrafınızda sabit internet kullanan yok mu? Konuşun anlaşın ortak kullanın interneti çekim konusu için odanıza Router bağlayın.
İnsanlar hiç çekilecek gibi değil hocam bunu sizde bilirsiniz en ufak şeyde telefondan arar başımı ağrıtır hiç değmez. Bir insan başımı ağrıtacağına dünya kadar derdim olsun daha iyi.

İnsanlar hiç çekilecek gibi değil hocam bunu sizde bilirsiniz en ufak şeyde telefondan arar başımı ağrıtır hiç değmez. Bir insan başımı ağrıtacağına dünya kadar derdim olsun daha iyi.
Alacağın ürünün fiyatları sırf taşınabilir (Bataryalı olan ürünleride var) olduğu için çok yüksek maddi konuda zorluk çekmemen açısından bu tarz öneri sundum. Mâlum Ekonomimiz ortada.

Magnet sadece altyapısı olmayanlara veriliyor. Altyapı gelince iptal olup altyapılıya geçiriliyor. Ve sadece başvuru yapılan adreste çalışıyor. KYK 'ye vermezler.

Geri
Yukarı