Turkcell Superbox B618s-22d Modem Firmware Sürümü

sonu 170 ile bitmeyen firmwarelerin türkiyede çalıştığını sanmıyorum. Modemde bir çeşit kilit var. Yani dediğiniz gibi değil bu son verdiğiniz kimsede çalışmayacaktır.

Huawei B535-232 mevcut sürüm 10.0.1.1(H191SP14C170) web UI sürümü webuı 10.0.1.1(W2sp5C170)

Mevcut sürüm bu başka SIM kart taktığımda apn bilgisini değiştiremiyorum güncelleme yapabilmem için desteğinizi rica ederim.

Alakasız bir bölüme mi yazıyorum tam bilmiyorum ama internette benzer bir konuya denk gelmediğim için buradan yardım alabileceğimi düşündüm. Huawei s525s-28a SuperBox cihazı satın aldım. Turkcell ve Vodafone hatlarla sorunsuz bir şekilde çalışırken Turktelekom hattıyla internet bağlantısı gerçekleşmiyor. Sebebinin arayüz kısmındaki APN bilgisinin Turkcell ve Vodafone hatlarda "mgb" iken Turktelekom'da" "internet" olması gerektiğiyle alakalı olduğunu öğrendim. Ancak arayüzde bu bölüme müdahele edilemiyor. İnternette modeme yazılım var mı diye baktım ama çok yok. Bulduğum bir kaç taneyi de denedim güncelleme işlemi tamamlanıp da modem kendini yeniden başlatınca güncelleştirme başarısız oldu diyor. Modeme yazılım kilidi koymuşlar anladığım kadarıyla. Modeme yazılımı bilgisayar aracılığıyla rooma sıfırdak yüklemek çözecek gibi geliyor bu sorunu ama modeme yazılım yükleyebilen bir programa da denk gelmedim. Bir türlü işin içinden çıkmadım yani. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

@Recep Baltaş Uzun kullanım testi videonuzda yazılımda bazı kısıtlamalar olduğundan bahsetmişsiniz. Bunun için modlanmış yazılımlar var onlardan yükleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda nasıl yazılım atılacağı anlatılmış . Ben yükledim vpn kısmı açık ama test etmedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-12-23 21.53.23.png
    Ekran Resmi 2021-12-23 21.53.23.png
    144,8 KB · Görüntüleme: 243
  • Ekran Resmi 2021-12-23 21.53.52.png
    Ekran Resmi 2021-12-23 21.53.52.png
    122,6 KB · Görüntüleme: 240
  • Ekran Resmi 2021-12-23 21.54.05.png
    Ekran Resmi 2021-12-23 21.54.05.png
    238,8 KB · Görüntüleme: 237
@Recep Baltaş Uzun kullanım testi videonuzda yazılımda bazı kısıtlamalar olduğundan bahsetmişsiniz. Bunun için modlanmış yazılımlar var onlardan yükleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda nasıl yazılım atılacağı anlatılmış . Ben yükledim vpn kısmı açık ama test etmedim.
video silinmiş sizdeki modlanmış yazılımı atarsanız sevinirim lütfen

Geri
Yukarı