Huawei B618s-22d için Anten | Turkcell Superbox

@Cagdas.K Bi program indirdim dediğiniz şekilde fakat cmd üzerinden açılıyor program. O mu ve ek olarak bu ise nasıl ayarlamasını yapabilirim? Hiç bir bilgim yok yardımcı olma şansınız varsa özelden mesaj da atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cagdas.K Bi program indirdim dediğiniz şekilde fakat cmd üzerinden açılıyor program o mu ve ek olarak bu ise nasıl ayarlamasını yapabilirim hiç bir bilgim yok yardımcı olma şansınız varsa özelden mesaj da atabilirsiniz

LTEWatch | For Huawei models isimli program.

376888

Merhbaalar benim upload download hızımda sıkıntı yok ancak SNR düşüklüğünden dolayı 10 saniyede 1 drop yiyorum bu anten benim sinyal kalitemi SNR değermi arttırır mı acaba ?

Merhbaalar benim upload download hızımda sıkıntı yok ancak SNR düşüklüğünden dolayı 10 saniyede 1 drop yiyorum bu anten benim sinyal kalitemi SNR değermi arttırır mı acaba ?
Çözmez, ben anten aldım kullandım, anten hiçbir işe yaramıyor. Benimde hızlarda hiç bir sorun yoktu ama yayın yaparken sürekli drop yiyordum, hele akşamları çok kötü oluyordu. Baz istasyonundan gelen sinyalin kalitesi ve baz istasyonu yoğunluğu çok etkiliyor. Sonra bizim eve Telekom fiber geldi, superboxu iptal ettim, kurtuldum.

Anladım. Turkcel'le konuştuğumda baz istasyonu iyileştirmesi gibi seçeneklerden bahsettiler. Eğer yaparlarsa düzelir herhalde. Kontrol ettiklerinde radyo frekanslarımın zayıf olduklarını dile getirdiler. Benim orda fiber olmadığı için başla seçeneğim yok malesef.

Turkcell Superbox ...

Güncelleme: Başlıktaki tavsiye ibaresini sildim zira anten ile yaptığımız ilk denemelerde devasa bir fark olmadı. Modem arayüzünden daha kapsamlı bakacağız ama anten fos çıkmış olabilir.
Abi belki de modemin gücü antene yetmemiştir. Farklı bir anten ile takıp denediniz mi hiç? Ya da baz istasyonunun sağlayabileceği kapasite o kadardır. Bir diğer sorum da anten takıldığında ping değerinde bir yükselme ya da gecikme oluştu mu? Haftaya modem gelecek, anten de almayı düşünüyorum. Cevabınız benim için çok önemlidir. Teşekkür ederim bilgileriniz için. 😇

88dbi olanı var bunu deneyen oldu mu

Merhaba arkadaşlar superbox 10 mbps sınırsız paket aldım oturduğum yer kırsal olduğundan sürekli sinyal dalgalanıyor bazen 10 mbps bazen 1 2 mbps geliyor sinyal ilçede çatıya çanak anten şeklinde sinyal artırıcı anten taksak modeme olurmu yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20190617_112301.jpg
    IMG_20190617_112301.jpg
    648,5 KB · Görüntüleme: 253
  • IMG-20190617-WA0001.jpeg
    IMG-20190617-WA0001.jpeg
    882 KB · Görüntüleme: 249
Merhaba arkadaşlar superbox 10 mbps sınırsız paket aldım oturduğum yer kırsal olduğundan sürekli sinyal dalgalanıyor bazen 10 mbps bazen 1 2 mbps geliyor sinyal ilçede çatıya çanak anten şeklinde sinyal artırıcı anten taksak modeme olurmu yardımcı olursanız sevinirim.
Bant genişliklerini değiştirdiniz mı acaba ?

Geri
Yukarı