Turkcell Superonline 100 Mbps 179 TL

hlpss

Femtopat
Daha fazla  
Selam TurkNet illetinden kurtulmaya karar aldım 260 TL ile 179 TL Turkcell arasında kaldım. Fiyatı düşük yükleme hızı da bayağı yüksek TurkNet'ten aynı TurkNet mantığı gibi diyorlar taahhüt yok, kurulum ücreti yok, üstüne Wi-Fi 6 modem veriyorlar daha ne olsun. Kullanan var mı veya bu konu hakkında bana bilgi verece?. Ve şey TurkNet'e fatura hariç ne ödeyeceğim ben ya da ödeme çıkar mı? Ekstra taahhütsüz 100 Mbps kullanıyorum.

Screenshot_2023-02-05-16-08-44-014_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynuyorsanız Turknet'in yurt dışı çıkışları daha iyi, Superonline'da ping konusunda Turknet'e göre artış görürsünüz zaten geri kalan değerler altyapı ile alakalı. Onun dışında Superonline iyidir, bende kullanıyorum ancak fiyatları artacaktır bu şekilde kalmaz/kalamaz.

Oyun oynuyorsanız Turknet'in yurt dışı çıkışları daha iyi, Superonline'da ping konusunda Turknet'e göre artış görürsünüz zaten geri kalan değerler altyapı ile alakalı. Onun dışında Superonline iyidir, bende kullanıyorum ancak fiyatları artacaktır bu şekilde kalmaz/kalamaz.
İnternetim yok turknet ilk ay güzeldi şu an resmen isgence çekiyorum. Turknet arıyorum turklelekomdan gelip bakacakalr turktelekomdan adamlar uyuyor herhalde 2 gün oldu hâlâ bakılıyor bakılıyor diyor.turkcell de bence böyle bir şey olmayacağını düşünüyorum çünkü turknet interneti iyi olsa bile müşteri hizmetleri çok geri kalmış bir şey anlatamıyorsun sonra destek oluşturduk diyip günlerce bekletiyorlar bı bozuldu mu gidiyor

Kurulum ücreti alıyorlar diye biliyorum. Bence 1-2 aya kalmaz güzel bir zam yapar Turkcell. Altyapınız fiberse ve genel olarak sorun yaşamadıysanız Turknet ile, Netspeed önerebilirim.

Netspeed geçiş sürecimle ilgili bilgi:

Turknet'ten tek eksik yanı yurtdışı çıkışları daha zayıf. Yani EUW serverinde oynadığınız bir oyunda +5-6 ms fazla değerle oynarsınız diyebilirim. Davet koduyla beraber 149TL'ye geliyor internet aylık. (Davet kodunu talep etmeniz halinde discord veya mailden verebilirim.) Buradan paylaşımı yasak.

İnternetim yok turknet ilk ay güzeldi şu an resmen isgence çekiyorum. Turknet arıyorum turklelekomdan gelip bakacakalr turktelekomdan adamlar uyuyor herhalde 2 gün oldu hâlâ bakılıyor bakılıyor diyor.turkcell de bence böyle bir şey olmayacağını düşünüyorum çünkü turknet interneti iyi olsa bile müşteri hizmetleri çok geri kalmış bir şey anlatamıyorsun sonra destek oluşturduk diyip günlerce bekletiyorlar bı bozuldu mu gidiyor
Altyapının hepsi Türk Telekom'a ait olduğu için her İSS Türk Telekom ekiplerini yönlendiriyor tabii ilgilenme süreçlerinde değişiklik olur mu orası tartışılır. Eğer altyapı bekliyorsanız en az 4-5 ay unutun tabii.

Taahütsüz olduğuna emin miyiz? Ayrıca artık ilk altı ay/sonraki 6 ay şeklinde farklı fiyatlandırmalar yapılıyor. Yani diyorlar ki; ''6 ay kullanın, dolar artacak biz de sizden sonraki altı ay daha fazla para alacağız ama eğer eskisi gibi 2 senelik taahüt yapsaydık hep aynı fiyatı alırdık, öyle olmaz.'' Bir de biz zam yapalım size...

Kurulum ücreti alıyorlar diye biliyorum. Bence 1-2 aya kalmaz güzel bir zam yapar Turkcell. Altyapınız fiberse ve genel olarak sorun yaşamadıysanız Turknet ile, Netspeed önerebilirim.

Netspeed geçiş sürecimle ilgili bilgi:

Turknet'ten tek eksik yanı yurtdışı çıkışları daha zayıf. Yani EUW serverinde oynadığınız bir oyunda +5-6 ms fazla değerle oynarsınız diyebilirim. Davet koduyla beraber 149TL'ye geliyor internet aylık. (Davet kodunu talep etmeniz halinde discord veya mailden verebilirim.) Buradan paylaşımı yasak.
Netspeed'de iyidir ancak fiyatlar hepsinde artacak yani hiç bir İSS bu fiyatlarda kalmayacak. Superonline'da fiyat artışından etkilenmezsiniz çünkü taahhütlü oluyor ve taahhüt bitene kadar aynı fiyattan değerlendiriliyorsunuz. TurkNet ve Netspeed'in dezavantajı taahhütsüz olduğu için yapılan zamdan direkt etkilenilmesi.

@hlpss bu arada dediğim şey sizin için de geçerli. Taahhütlü bir pakete geçerseniz taahhüt bitene kadar aynı fiyattan yararlanırsınız, şu anki fiyatlara aldanmayın maksimum 1-2 ay içerisinde hepsine zam gelecek.

Selam TurkNet illetinden kurtulmaya karar aldım 260 TL ile 179 TL Turkcell arasında kaldım. Fiyatı düşük yükleme hızı da bayağı yüksek TurkNet'ten aynı TurkNet mantığı gibi diyorlar taahhüt yok, kurulum ücreti yok, üstüne Wi-Fi 6 modem veriyorlar daha ne olsun. Kullanan var mı veya bu konu hakkında bana bilgi verece? Ve şey TurkNet'e fatura hariç ne ödeyeceğim ben ya da ödeme çıkar mı? Ekstra taahhütsüz 100 Mbps kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1658281

Türk Telekom'dayım aylık 200 TL :(

Yeni konular

Geri
Yukarı