Turkcell Superonline DNS çalışmıyor

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
Hiçbir DNS çalışmıyor. Bir de 1 yıl taahhüt ile almıştım. 2023 yılında böyle bir şeyin olması çok saçma değil mi? İlla VPN'e mi para bayılacağız? Önceden TurkNet kullanıyordum ve VPN ile her yere son hızla girebiliyordum. Çok zam geldi diye Superonline'a geçmiştim...

Bir de bu interneti bağlatalı 3 gün oldu, cayma bedeli ödemeden iptal edebilir miyim?

Evet hocam çok fazla dediğim bir şeydi bu Millenicom Netspeed ve Superonline hem routing sorunu içermekte hem de bant genişliği sınırı sansür DNS yasağı gibi olaylar var (sonda dediklerim Superonline için geçerli)

Evet hocam çok fazla dediğim bir şeydi bu Millenicom Netspeed ve Superonline hem routing sorunu içermekte hem de bant genişliği sınırı sansür DNS yasağı gibi olaylar var (sonda dediklerim Superonline için geçerli)
Peki bağlatalı 3 gün oldu. Ücretsiz bir şekilde ayrılabilir miyim? Veya TurkNet'e geçsem tahahhüt parasının birazını karşılayabilirler mi?

Peki bağlatalı 3 gün oldu. Ücretsiz bir şekilde ayrılabilir miyim? Veya TurkNet'e geçsem tahahhüt parasının birazını karşılayabilirler mi?

Taahhüt öder misiniz bilmiyorum ama TurkNet sadece GigaFiber de ödüyor diye biliyorum onu da faturadan eksiltiyorlar

Taahhüt öder misiniz bilmiyorum ama TurkNet sadece GigaFiber de ödüyor diye biliyorum onu da faturadan eksiltiyorlar
700 TL iptal bedeli çıktı. TurkNet ile konuşup birazını ödemelerini isteyeceğim, olmazsa komple ben ödeyeceğim ve tekrar TurkNet'e geçeceğim. Kısıtlanmaktan nefret ediyorum.
2 Hafta önce çekilen fiber altyapı kaç yıllık Türk Telekom altyapısına oranla daha fazla ping veriyor ve bir de kısıtlama sorunu var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı