Turkcell Superonline fiber internette ping oluyor

SaKinLordq

Hectopat
Daha fazla  
Son 2 haftadır saat 21.00 da başlayıp saat gece 01.00 kadar devam eden bir ping ve hız düşmesi sorunu yaşıyorum. Müşteri hizmetlerine zar zor ulaşmaya başardığımda yoğun bir sunucudan veri aldığımı söyleyip beni daha uygun bir sunucuya aldığını iletti. Modemi kapatıp tekrar açtırdı biraz bir düzelir gibi oldu fakat sorun halen devam ediyor. Müşteri hizmetlerine zaten ulaşmak çok zor akıllı asistan internetinizde bir problem yok deyip duruyor. Ne yapabilirim tavsiyesi olan var mı? Ya da daha önce başına böyle bir olay gelmiş olan?(görseldeki gibi fiber kabloda küçük bir ezilme oldu fakat bunun sorun olacağını düşünmüyorum bununla alakası olabilir mi? Bu bahsettiğim saatler dışında arka planda iki video açayım ya da 1080p 60 FPS Twitch yayını izleyerek oyuna gireyim pingim gram kımıldamıyor.)

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-06-15 at 23.09.37.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-15 at 23.09.37.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 79
O kablo pek sağlıklı görünmüyor. Fiber kabloyu böyle ezip bükemezsiniz. ONT'yi elektrik prizinden söküp öyle müşteri hizmetlerini arayın ve kablomda galiba sorun var diye konuşup ekip talep edin. Gelip kabloyu yenilesinler.

O kablo pek sağlıklı görünmüyor. Fiber kabloyu böyle ezip bükemezsiniz. Ont'yi elektrik prizinden söküp öyle müşteri hizmetlerini arayın ve kablomda galiba sorun var diye konuşup ekip talep edin. Gelip kabloyu yenilesinler.

Kablo görselini eklemicektim bile çünkü kablo kaynaklı bir sorun olsaydı dediğim saatler dışında da internette sorun olurdu diye düşünüyorum. Dediğim saatler dışında internetim uçuyor kaçıyor hiçbir sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı