Turkcell Superonline geçiş sonrası ping sorunu

Kahramanmaraş.
Yani bu ping seviyesi aşağı düşmez mi diyorsunuz?
Düşmez. Çünkü ben de Kahramanmraş'ta 1000 Mbps eve kadar fiber kullanıyorum. Benim ping 17 ile 21 arası ping attığım sunucuya göre değiliyor. Kahramanmraş'ta Telekom gibi Superonline'nin ana santralleri yok. Bu nedenle ping Telekoma'a göre yüksek çıkıyor.

Son düzenleme:
Düşmez. Çünkü ben de kahramanmraş'ta 1000 Mbps eve kadar fiber kullanıyorum. Benim ping 17 ile 21 arası ping attığım sunucuya göre değiliyor. Kahramanmraş'ta Telekom gibi Superonline'nin ana santralleri yok. Bu nedenle ping Telekoma'a göre yüksek çıkıyor.

Keşke bunu daha önce öğrenseydim.

TurkNet TT alt yapısı mı kullanıyordur ?
Turknet TT altyapisi kullaniyor fakat yurt disi cikisinda kendi altyapisina yonlendiriyor bu yuzden bi tik daha yuksek olur TT den. Bende Osmaniyede yasiyorum hemen hemen ayni yerdeyiz. NetSpeed kullanicisiyim TurkNetten hem daha uygun hemde yurt disi kaynakli oyunlarda daha az ping veriyor. Cunku NetSpeed yurt ici ve yurt disi cikislarinda TT kullaniyor ve memnunum.

TurkNet TT altyapisi kullaniyor fakat yurt disi cikisinda kendi altyapisina yonlendiriyor bu yuzden bir tik daha yuksek olur TT'den. Bende Osmaniye'de yasiyorum hemen hemen ayni yerdeyiz. Netspeed kullanicisiyim TurkNet'ten hem daha uygun hem de yurt disi kaynakli oyunlarda daha az ping veriyor. Cunku Netspeed yurt ici ve yurt disi cikislarinda TT kullaniyor ve memnunum.

Yüksek ihtimal TT devam edeceğim cayma vs var 500 civarı. Zaten memnundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı