Turkcell Superonline fiber mi TurkNet VDSL mi?

totoca.

Centipat
Katılım
7 Mayıs 2020
Mesajlar
181
Çözümler
3
Yer
Gaziantep
Merhaba. Şu an evimde Superonline kullanıyorum ve TurkNet'e geçmek istiyorum. İkisinde de sanırım maksimim altyapı var yani anladığım kadarıyla. Sizce hangisini kullanmalıyım?

1624299932955.png


Screenshot_19.png
 

BayGörkem

Picopat
Katılım
28 Mart 2021
Mesajlar
881
Çözümler
1
Yer
İstanbul
Ben şu an TurkNet kullanıyorum ve pek memnun değilim fiyatı ne kadar uygunda olsa sorunları hiç bitmiyor İstanbul'un merkezinde olmama rağmen eğer bütçe konusunda sıkıntı yoksa iyi bir hizmet almak istiyorsan Superonline seç kazık fiyatları olsa da en iyi hizmeti Superonline'dan aldım.
 

knizel

Hectopat
Katılım
27 Ocak 2015
Mesajlar
156
Çözümler
5
Daha geçen haftaya kadar TurkNET VDSL kullanıcısydım ve artık Superonline ye geçtim. Size önerim VDSL den uzak durun. Benim olduğum yerdeki altyapıdan kaynaklı olarak kesilmelerden gına geldi artık. Sürekli online sınavlarımda dahil kesilip duruyordu. Geçen hafta Superonline ye geçtim. TurkNet'te 99 TL ödüyordum. VDSL ve 75 Mbps internete. Artık 129 TL ödüyorum. Fiber, 100 Mbps ve WiFi 6 destekli modeme. İtiraf etmeliyim ki Superonline ye geçtikten sonra o kadar rahtladım ki. Eskiden fiyatlarından şikayet edip TurkNet'e geçmiştim şimdi yapılan zamlar sonrası neredeyse aynı fiyattalar bu yüzden hazır fiber şansım varken fiber kullanıyorum size de aynısını öneririm.
 
KS
totoca.

totoca.

Centipat
Katılım
7 Mayıs 2020
Mesajlar
181
Çözümler
3
Yer
Gaziantep
Fiyat benim için önemli değil en iyi hızı hangisinde alabilirim?
Daha geçen haftaya kadar TurkNet VDSL kullanıcısydım ve artık Superonline'ye geçtim. Size önerim VDSL'den uzak durun. Benim olduğum yerdeki altyapıdan kaynaklı olarak kesilmelerden gına geldi artık. Sürekli Online sınavlarımda dahil kesilip duruyordu. Geçen hafta Superonline'ye geçtim. TurkNet'te 99 TL ödüyordum. VDSL ve 75 Mbps internete. Artık 129 TL ödüyorum. Fiber, 100 Mbps ve Wi-Fi 6 destekli modeme. İtiraf etmeliyim ki Superonline'ye geçtikten sonra o kadar rahtladım ki. Eskiden fiyatlarından şikayet edip TurkNet'e geçmiştim şimdi yapılan zamlar sonrası neredeyse aynı fiyattalar bu yüzden hazır fiber şansım varken fiber kullanıyorum size de aynısını öneririm.

Teşekkür ediyorum.
 
Yukarı