Turkcell Superonline iyi mi?

takaSh1

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
s
Merhaba, bu ayın sonunda internet servisimi değiştirmeyi düşünüyorum. 25 Mbps Superonline almak mantıklı mı? Aylık 99.90 TL. Ya da başka önerebileceğiniz bir firma veya paket var mı? Bu arada Çorum'da yaşıyorum çok fazla seçeneğim yok.

Hocam kabloyla bağlanmayacaksanız çok sıkıntın çekersiniz.
Mesela? :D
1602247863434.png

ZTE modem en az 8-10 metreden 5G çekiyor. :D
Ve gayet iyi. :)

Ben hiç kesinti yaşamadım gayet iyi ama her Turkcell kullanıcısının dediği gibi müşteri hizmetleri sıkıntılı.

Sakın Hocam, Haftada 1 kez Turkcell Supeonline Müşteri Temsilci'sini arıyoruz 16Mbps pakete 3Mbps geliyor [Altyapı 13mbps] Size Kalmış, Bende Çorum'luyum Çorum'da varsa Vodafone - TurkNet altyapısı varsa iyi olur Türk Telekom'da olur en kötü 99,90TL Turkcell Superbox alabilirsiniz Vodafone Redbox'da olabilir bu Box olayı sadece fişe takıyorsun İnternet veriyor eve Fiber.

Hocam kabloyla bağlanmayacaksanız çok sıkıntın çekersiniz.
Ben kullanıyorum. Kullanan bir kaç arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor. 2 hafta normal kullanıyorum sonra hız düşüyor. Arıyorum müşteri hizmetlerini hemen düzeltiyorlar. 2 hafta normal sonra tekrar aynı durum. 3 kere modemi değiştirdiler sonuç fark etmiyor. Enayi yerine koyuyorlar adamı.

Paketim 50 Mbps ancak 5 Mbps'ye düşüyor.

Geri
Yukarı