Turkcell Superonline nasıldır?

skyorv

Hectopat
Daha fazla  
Ttnet kullanıcısıyım bir problem yüzünden hattımı kapattırıp süperonline'ye geçmeyi düşünüyorum.Sizce düşüncem doğru mudur? Herhangi bir problem çıkartır mı? Bulunduğum bölgede fibernet desteklemiyor.
Sizin de önerdiğiniz internet sağlayıcı varsa önerilerinizi beklerim.

Superonline gerçekten süper. TTNET kullandım, UyduNet kullandım ancak hiçbiri bu hizmeti veremedi.

Ancak ben Fibernet desteği bulunduğum sokağa gelince geçtim Superonline'a. DSL tarifelerine abone olmadım. Dolayısı ile DSL tarife ve kampanyaları hakkında çok bilgim yok. :)

Ayrıca Superonline'a geçerken bulunduğunuz yerin altyapısını da bir araştırın, bilgi sahibi edinin.

Müşteri hizmetleri iyi destek sağlıyor değil mi?

Superonline gerçekten süper. TTNET kullandım, UyduNet kullandım ancak hiçbiri bu hizmeti veremedi.

Ancak ben Fibernet desteği bulunduğum sokağa gelince geçtim Superonline'a. DSL tarifelerine abone olmadım. Dolayısı ile DSL tarife ve kampanyaları hakkında çok bilgim yok. :)

Ayrıca Superonline'a geçerken bulunduğunuz yerin altyapısını da bir araştırın, bilgi sahibi edinin.

Nasıl ayrıntılı araştırabilirim?

Evet, bir problem yaşamadım. Online Mağaza'dan birşey satın alıyordum, site problemli olduğu için işlem gerçekleştirilemedi ve MH'yi aradım. İtiraz etmeden işlemi manuel olarak gerçekleştirdiler. Bu olay 8-9 kez oldu, ve her seferinde aradım ve manuel olarak satın alma işlemim gerçekleştirildi.

Ben şu ana kadar bir problem yaşamadım, artık internet bana Turkcell Superonline. :) Turkcell kalitesi işte.

Öyle iki de bir kesilme falan yaşanmıyor. Sonra müşteri hizmetleri fena değil hatta iyi de denebilir. Bir de bende adsl kullanıyorum bizim burada arıza olduğunda ben süper online yi arıyorum eğer sorun kablolarda ise türk telekom ekiplerine haber veriyorlar ve türk telekom gelip kablo sorununu gideriyor. Bu güne kadar öyle büyük bir sorun yaşamadım diye bilirim. Yalnız adsl de bölgendeki yerel alt yapı sağlayıcısının kalitesi veya kalitesizliği mi desem neyse o hızı alırsın.

Aynı şekilde bende fiber kullanmıyorum . Bende Ttnet ten geçiş yaptım . 8mbit performansım 2 katına çıktı diyebilirim . 8 mbite kadar hızda ttnette 300 - 500 kb arası iken artık 750-850 kb arası indirme yapabiliyorum . Sadece benim bir sıkıntım var . Mahallem biraz eski yapılaşma olduğu için bu yüzdende kablolar yeni olmadığı için hattım 8 mbiti kaldırmadığında kopmalar oluyor . Bu sorunuda arıyorum ve müşteri hizmetleri gerekli işlemleri gerçekleştiriyor . 1 ay önce tekrar oldu kaldırmıyor hattınız dedi . Hızı düşürdü 3 mbite düzeldi . Ardından zil çaldı xd telekom kontrole geldi bu süre 1-2 saat diyebilirim . Baktım hız düşük kalmış aradım tekrar 8 mbite yükseltildi ve şuana kadar sorunsuz kullanıyorum ...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı