Superonline fiber altyapı

Dr. Uğur

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Oturduğum ev yeni olduğu için hiçbir internet altyapısı yok. Ev müstakil. Türk Telekom'dan hala internet altyapısını getirmesini bekliyoruz en son 17 Mart'da altyapı tamamlanacak diye mesaj geldi ama hala hiçbir çalışma yapılmıyor. Proje (eve kadar fiber FTTH) 6-7 aydır onay sürecinde bekliyor. Ya da bizi oyalıyorlar.

Mahallemizde Superonline internet altyapısı var ama ADSL olarak gözüküyor. Ben Superonline'a internet altyapısı başvurusunda bulunsam fiber olarak (FTTH) eve altyapı getirirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Oturduğum ev yeni olduğu için hiçbir internet altyapısı yok. Ev müstakil. Türk Telekom'dan hala internet altyapısını getirmesini bekliyoruz en son 17 Mart'da altyapı tamamlanacak diye mesaj geldi ama hala hiçbir çalışma yapılmıyor. Proje (eve kadar fiber FTTH) 6-7 aydır onay sürecinde bekliyor. Ya da bizi oyalıyorlar.

Mahallemizde Superonline internet altyapısı var ama ADSL olarak gözüküyor. Ben Superonline'a internet altyapısı başvurusunda bulunsam fiber olarak (FTTH) eve altyapı getirirler mi?

Hocam bir arayın Superonline'ı zamanında aramıştım bana başvurabileceğimi fakat ortalama 1 sene içerisinde onaylanacağı söylendi fiber.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Gördüğünüz Superonline ADSL altyapı büyük ihtimalle Türk Telekom altyapısıdır evinizin etrafından Türk Telekom ADSL kablolarını görebilirsiniz. Altyapı sorgulaması yaptığınız zaman sizin evinizde altyapı çıkmıyorsa yakınınızdaki evlerin bina numalarını deneyerek bölgenizdeki ADSL hızını öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı