Turkcell Superonline Yüksek Ping Sorunu

ryou

Femtopat
Turkcell Superonline kullanıyorum.
İzmir'de yaşıyorum fakat IP adresim Antalya'da gözüküyor. 7-8 ay öncesinde her şey normaldi ping değerlerim IP adresi yerim fakat sonra bir 5 gün internet gitti sonrasında IP adresim Antalya'da gözükür oldu. Normalde League of Legends TR serverında 24 ping alıyorken şimdi 50-60 ping alıyorum. West sunucusunda 60 civarlarında alırken şu an 90 civarlarında alıyorum bu sadece tek LoL için geçerli değil. Discord'a'da eu sunucuna bağlanırsam eskiden 55 ping olurdu şimdi 80-90'larda oluyor CGN IP havuzu diye bir şey varmış o olabilir mi acaba? Bu sorunu yaşayan var mı? Discord'da ekran paylaşırken bile lag oluyor. Aynı internet sağlayıcısını kullanan arkadaşım Speedtest'e 5 ping alıyor aynı apartmanda olmamıza rağmen.

Dosya Ekleri

• ip 1.png
    ip 1.png
    20,6 KB · Görüntüleme: 81
  • unknown.png
    unknown.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 72
  • ip 2.png
    ip 2.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 55
  • speedtest 3.png
    speedtest 3.png
    19,2 KB · Görüntüleme: 70
Yoğunluktan dolayı ne alaka İzmir'de yaşıyorum ip adresim Antalya'da gözüküyor aynı apartmanda her şeyi aynı olan arkadaşım speedteste 5 ping alıyor Tr serverında 24 ping alıyor Discord da 55 ping alıyor Ekran paylaştığı zaman Lag ı olmuyor
Benle alakası olmayan durum kesinlikle kablolu kullanıyorum interneti. Gps i kullanmak istediğim zaman beni Antalya'da gösteriyor onu bile doğru düzgün kullanamıyorum

Geri
Yukarı