Çözüldü Turkcell Superonline'a geçince bazı siteler görünmemeye başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar interneti bu sabah ekip gelip kurdu modem filan değişti ama hep girdiğim birkaç sitenin adını yazmama rağmen gözükmüyor telefondan da denedim gözükmüyor hiçbir şekilde. +18 sitelerde de durum böyle ne yapmalıyım sorun nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'in sitesinden hesabımı girip halledebilir miyim?

İşlemler kısmına girin, ardından güvenli internet kısmına basın, alt kısımda 3 adet profil çıkacak güvenli internet hizmeti almak istemiyorum seçeneğini seçin.

Çözüm
Güvenli internet kapatın. +18 için VPN kullanacaksınız.

Mesela tor kullanıyorum sitesi gözükmüyor arattığımda giremiyorum. VPN ile alakası yok denedim gene de gözükmüyor siteler.

İşlemler kısmına girin, ardından güvenli internet kısmına basın, alt kısımda 3 adet profil çıkacak güvenli internet hizmeti almak istemiyorum seçeneğini seçin.

Turkcell Superonline kullanıyorum ama hesap açmadık daha hesap açsam da geçerli olur mu bu dediğiniz.

Son düzenleme:
Hocam zaten hesap açmadan Online işlemlere giremezsiniz.

Orası öyle de biz direk Turkcell bayisine gidip yaptırdık siteden giriş yapmadım hiç telefon numarasıyla mı giriş yapmam gerekiyor onu anlayamadım da.

@Mortis06 dediğin şeyleri yaptım sorunum çözüldü teşekkürler.

Son düzenleme:
Orası öyle de biz direk Turkcell bayisine gidip yaptırdık siteden giriş yapmadım hiç telefon numarasıyla mı giriş yapmam gerekiyor onu anlayamadım da.

@Mortis06 dediğin şeyleri yaptım sorunum çözüldü teşekkürler.

Rica ederim, benim cep telefonumda Turkcell olduğu için cep telefon numaram ile girdiğim zaman internet aboneliğimde gözüküyor. Yanılmıyorsam Online işlemlerde giriş yap üye ol kısmına giriyorsunuz, daha sonra abonelik sırasında kullandığınız cep telefonu ile hesap oluşturuyorsunuz. Ondan sonra ya doğrudan sistem müşteri numaranızı buraya tanımlıyor ya da siz sözleşmenizde bulunan numarayı siz ekliyorsunuz. Tavsiye ederim üye olmanızı, özellikle modem kaynaklı sorunlarda ki eğer Huawei modem verdiler ise cep telefonları ile bağlandığınızda Wi-Fi'de sorunlar olabiliyor, güncelleme gibi işlemleri uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı